LV RU

Pasažieru vilciens - Necilvēcīgums

Šodien ļoti steidzos uz vilcienu, pēdējā brīdī pieskrienu klāt, spiežu pogu un durvis man neatveras. Vai,tad tiešām to ir tik grūti izdarīt it īpaši redzot,ka cilvēks uz vilcienu skrēja,lai paspētu! Esmu vīlusies pirmo reizi tā! Esam cilvēcīgāki!

27.08.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Ci

Komentāri (7)

Tu Turkey901 27.08.2019

Neviens nepēta tālumā, skrien tur kāds uz vilcienu vai tāpat vien garām!
Skatās tik tālu, lai durvīs kādu neiespiestu, tikko visi iekšā, tā startē!

hartijs 27.08.2019

Bieži izmantoju vilcienus, viņiem tue punktuāli. Bet reiz atbrauca uz Vecdaugavas staciju divas minūte ātrāk, un vadītājs neredz, ka nesos pa meža taciņu. Nokavēju darbu, izteica rājienu noņēma prēmiju, un ja vēl atkārtosies, izmetīs no darba.
Lūk kāda ķēdes reakcija.

ža Žanna Stoļarova 27.08.2019

Jānāk laicīgi uz vilcienu nevis 2 min., pirms un skriet mēli izkārušu.

ža Žanna Stoļarova 27.08.2019

Vai tad mašīnīstam jāpēta katrs pasazieris, kurš skrien, kur deguns rāda? Janāk laicigi uz staciju, lai dēļ jums vilciens nekāvētu, jo pēc jūsu teiktā sanak ka mašīnīstam bija jūs jāgaida un jākave vilciena attiešanas laiks.

Likumsargs 27.08.2019

Par kādu necilvēcīgumu iet runa?
Vilcienam, kurā atrodas 400 - 600 pasažieru nav jāgaida viens pasažieris. Vilcieni kursē pēc saraksta ar 99% precizitāti. Neviens jums netraucē atnākt laicīgi uz staciju.
Podziņas pie durvīm strādā tad, kad to ieslēdz mašīnists, tad tā poga mirgo vai deg zaļā vai sarkanā krāsā, ja poga nemirgo un nedeg, tad nav jēga to spaidīt, durvis neatvērsies.
GRIBAT NECILVĒCĪGUMU? L Ū D Z U!
Pazīstams mašīnists stāstīja gadījumu, kad Jaunolainē pagaidīja vienu skrienošu pasažieri. Rezultātā vilciens Torņakalnā iebrauca vēlāk par 1 minūti. Vilciens Jūrmalas virzienā bija aizgājis un atsevišķi cilvēki, kas gribēja pārsēsties, nevarēja to izdarīt. Pēc pāris stundām atnāk sūdzība, ka vilciens no Jelgavas uz Torņakalnu nokavēja 1 minūti. Ziniet, kas bija sūdzības rakstītāja? Tā pati kundzīte, kuru Jaunolainē gaidīja šis mašīnists. Mašīnistam ilgi bija jāskaidrojās, ka viņš nav kamielis.
Tagad šis mašīnists nevienu skrienošo negaida. Lūk jums necilvēcība!

Draudzējaties ar vilcienu sarakstu un laicīgi ejiet uz staciju. Nebūs jāskrien un nebūs jāsūdzas.
Šajā sūdzībā atkal visi riņķī vainīgi, tikai pats balts un pūkains, lai gan realitātē esi stulbs un savu stulbumu nevari atzīt!

Ot Otis 28.08.2019

Te var tikai piekrist. Ja nokavēji, tad nokavēji. Nākošreiz plāno savu laiku, lai nenokavētu.
Kāpēc citi paspēj, bet vienmēr ir arī tādi, kuri cer uz nez kādām haļavām?
Ja es kaut kur nokavēju , tad tas ir tikai un vienīgi manis paša vainas dēļ , nevis tāpēc ,ka tur kaut kāds vilciens nepagaidīja . Cilvēcīgums ir rēķināšanās ar citiem cilvēkiem, nevis tas ,ka citiem būtu tavi kasjaki jālāpa.

А разве несчитаться с другими - это не особенности чисто латышского менталитета? Разве это не ваши принципы "После меня хоть трава не расти", "Ты сдохни сегодня, а я - завтра". Может поэтому латышей легко покупают, как женщин "с пониженной социальной ответственностью", "доят" соседи: и литовцы, и эстонцы, и шведы, выкачивая миллиарды из Латвии?..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes