www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens neadekvāts revizors

Pasažieru vilciens - neadekvāts revizors

24.05.12 vilcienā Rīga - Tukums, iekāpu Jaundubultu stacijā plkst 16:35. Braucu no zobārsta sazāļota, aizmigu. Jaundubultu kase bija aizslēgta, un tādēļ biļeti grasijos pirkt vilcienā pie konduktora. Apsēdos aizmigos, pamodos no tā, ka revizors J. Volka skaļi nobļāvās, lai uzrāda biļetes, man nebija biļete, jo aizmigu un nesanāca pie konduktora iegādāties. Tajā brīdī iegādājos biļeti pie konduktora, Revizors J. Volka lika samaksāt sodu 10 Ls, man bija nauda 20 lS gabalā, Volka nevarēja samainīt. izkāpjot Tukuma stacijā mani sagaidīja policija, kura mani un revizoru aiztransportēja uz policijas iecirkni, tur naudu samainīja, bet no 20Ls man izdeva atlikumu tikai 3Ls. (Jautājums, kur tad palika pārējā mana nauda??? Vai nu policistam maciņā vai arī manis pieminētajam J. Volkam???)
Ar cieņu, patstāvīga pasažiere T.J.

T

V vilis42 02.06.2012

Es Jundubultos nevienu Zobārstu ar privātpraksi nezinu, bet tās ir pilnīgākas muļķības, ka revizors nevarēja samainīt naudu, jo vilcienā brauc pietiekoši daudz pasažieru, lai varētu samainīt naudu.Ja policijā no samainītās naudas atgrieza tikai 3Ls, tad jautājums, ko uzreiz neprasījāt vēl 7Ls ??????

Likumsargs 02.06.2012

Latvietim ir tāda mode vainot visus, tikai ne sevi!
Uzskatu šeit revizoram ir pilnīga taisnība!
Likumu nezināšana neatbrīvo no soda!

1)- Iekāpjot vilcienā pasažierim ir jābūt braukšanas dokumentam, ja tāda viņam nav, tad pasažiera PIENĀKUMS ir iegādāties braukšanas dokumentu pie konduktora. Tā stāv rakstīts Ministru kabinetu noteikumos.

Mūsu sabiedrība ir tik izlepusi, ka nevis pasažieris meklē konduktoru, kas ir normāli, bet gan konduktoram ir jāmeklē pasažieris.
Turklāt nu nav iespējams iekāpt un uzreiz aizmigt. Droši, ka nomodā biji līdz nākamai pieturai noteikti un šajā īsajā brīdī konduktors arī noteikti ir parādījies vagonā!

2)- soda par braukšanu vilcienā bez biļetes ir līdz 15 latiem.Tā rakstīts administratīvo pārkāpumu kodeksā.

Cik esmu redzējis biļešu kontrolieru darbu vilcienos, tad maksimālais sods tiek uzlikts tikai nekaunīgiem pasažieriem un tādiem, kas "lec augumā", protams, ja pasažieris tiek nogādāts policijā, tad kontrolierim ir jāuzliek maksimālais sods!

Tā kā sāciet ar sevi un tad meklējiet vainīgo citos. Es J.Volka vietā vēl iesūdzētu Jūs par neslavas celšanu. Parēķiniet, cik tas Jums izmaksās?!

D desiree 09.01.2017

jā, pasažierim ir pienākums iegādāties biļeti pie konduktora, bet, ja šamais neienāk vagonā, lai būtu pasažierim iespēja biļeti iegādāties, tā jau nu ir tikai paša konduktora vaina. pati šo noskaidroju, jo jau sazin kuro reizi no smārdes uz tukumu braucu pa velti. man NAV PIENĀKUMS iet un meklēt pa visiem vagoniem konduktori. ja iekāps kontrole, tā arī jāpasaka, ka konduktors nav bijis, biļeti nevaru nopirkt. un tam konduktoram, savas nenovīdības pēc, būs jāšķiras no pamatīgas daļas savas algas. pasažieru vilciens šajā ziņā nav žēlīgi. :)