Pasažieru vilciens - Nav kārtības

Kurioza un nepatīkama situācija maršrutā Krāslava - Rīga. Nopērkot biļeti Krāslavas stacijā vilcienā pie konduktora, vietas numurs nav norādīts. Arī autobusā, kas kursē no Krāslavas autoostas līdz vilcienam vedot pasažierus, vilciena biļeti var nopirkt bez vietas numura. Ne visi vagonā no konduktores balss sadzirdēja, ka pasažieri drīkst ieņemt vietas no nr.5 līdz 36. Daugavpils stacijā iekāpušie kungi un Dāmas uzrādot biļetes ar vietu numuriem pieprasīja tūlītēji atbrīvot viņu vietas, jo nākamajās stacijās notikšot tieši tas pats attiecībā uz viņiem. Rezultātā daudziem it īpaši pavecākiem cilvēkiem tika sabojāts garastāvoklis un izraisīja neērtības. Vagonā rotājas reklāmiņa, ka ērtības labad biļeti jāpērk e vidē. Tikai, nez kāpēc pv mājaslapā to nesanāk izdarīt, jo tur ir uzraksts, ka biļeti jāpērk kasē. Atvainojiet, bet Krāslavas autoostas kasē, to nevar izdarīt. Un ko tad darīt pasažieriem? Sava veida diskriminācija un "futbols". Jau pats fakts, ka krāslavai iedalīts savs vagons - nr. 2. Nu tad lai citās starpstacijās pasažieri sēžas arī savos vagonos, piekeksejiet tik vagonu, cik staciju, un būs miers mājās. Lūdzu, risiniet šo jautājumu, lai turpmāk misēkļi nenotiktu.

06.07.2021