www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Liels paldies par kontrolieres atsaucibu un laipno attieksmi

Pasažieru vilciens - Liels paldies par kontrolieres atsaucibu un laipno attieksmi

Vëlos pateikties pv kontrolierei Zintai par laipno attieksmi un atsaucibu. Es parvadäju savu sunïti Domeniku, viña ir 4.5mënešus vecs staffords. Käda neadekväta pasažiere säka aizrädït ka suns liek prieksejas kepas uz sëdekĺiem, suns bija ĺoti satraucies täpëc nevarëja mierïgi nosëdët,kä rezultätä pasažiere uzrakstïja sūdzïbu uz kotrolieri, manuprät pilnïgi nepamatoti un neadekväti. Kontroliere atškirïbä no pasažieres iejutäs situäcijä un bija loti laipna. Liels paldies vëlreiz viñai un ĺoti ceru ka dëĺ šïs situäcijas kontrolierei nebūs nepatikšanas. Vairàk tädu darbinieku pv!

24.12.2018

L Livva 24.12.2018

Kāpēc tev jābildē un te jāpublicē kontrolieres apliecība? Nepateicība- pasaules alga! Varēji labāk savu neaudzināto kranci nobildēt. Un cilvēks, kurš aizrāda, ka suns nopēdo sēdekli, nav neadekvāts.

M McGaret 24.12.2018

iepazīsties ar MK noteikumiem par dzīvnieku pārvadāšanu sabiedriskā transportā ...
Un, tad sauc cilvēkus par 'neadekvātiem' .
...
P.s.
Ministru kabineta noteikumi Nr.1079 "Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumi" paredz, ka, pārvadājot mājas (istabas) dzīvniekus sabiedriskajā transportlīdzeklī, sunim uzliek uzpurni, tur pavadā vai ievieto piemērotā somā, konteinerā vai būrī, bet citus mājas (istabas) dzīvniekus ievieto piemērotās somās, konteineros vai būros.
Līdzīgi arī MK noteikumi "Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība" paredz, ka dzīvnieki pārvadājami krātiņā, kastē vai citā dzīvnieka pārvadāšanai piemērotā veidā.
...
Suni sabiedriskajā transportlīdzeklī pārvadā, turot to īsā pavadā. MK noteikumi paredz, ka sunim jābūt uzpurnim un pie kaklasiksnas piestiprinātam žetonam. Vēl pasažierim, kurš pārvadā suni, jābūt līdzi suņa vakcinācijas apliecībai. Jāievēro, ka noteikumi aizliedz pārvadāt suni uz sēdekļa. Turklāt akciju sabiedrības "Pasažieru vilciens" Dzīvnieku pārvadāšanas noteikumos teikts, ka vienā vilciena vagonā drīkst pārvadāt ne vairāk kā desmit suņus, bet vienā sēdvietu nodalījumā drīkst atrasties ne vairāk kā divi suņi viena saimnieka pavadībā.

M McGaret 24.12.2018

Kontrolieri visticamāk neatlaidīs, bet šajā gadījumā viņa pat bija tiesīga Jūs izsēdināt ja Jūsu suns kādam traucēja .

donna b 24.12.2018

Man parasti nepatik suni ne vilcienos, ne veikalos (vakardien redzeju sievieti maximā ar diviem (varbut) terjera kuceniem rokās, nu bet tos tiesam nevar atstat arā vai majās? Un ka vina var iepirkties, ja abās rokās ir kucens? Un tad palaida tos skraidit pa veikalu, nebija loti patikami) . Bet ir brizi kad suni ir patikamaki par saimniekiem, un kontroliere seit vispar ne pie kā...

S Sudsibaaaaaaaa 27.12.2018

OMG cilvēki ir šausmīgi mūsdienās, baigi traucē jums tas suns?