Pasažieru vilciens - krapsana

Cien. PASAZIERU VILCIENA administrācija! Ir laiks padomat par to kadus cilvekus jus pienemat darbaa.sodien (28.02.2014) braucot vilciena Zilupe-eiga iekapjot Rezekne un braucot lidz Sakstagalam par bileti samaksaju 1.20 euro bet patiesiba bilete maksa tikai 0.70 centus.konduktors Edmonds Korkins tisam neatdeva pareizu atlikmumu un manu naudu ielika sava macinja.tagad no sakuma padomasu pirms kapsu vilciena.

Z Zvezda! 28.02.2014

Nu ti ih vseh napugal!!! Vseh uvoljat! Nu a esli ti ezdetj ne budesh, tak voobcse prikrojut vsju kontoru!

Likumsargs 01.03.2014

Pirms rakstīt sūdzību, iepazīstaties ar Pasažieru pārvadāšanas noteikumiem!
Noteikumos ir rakstīts, ja pasažieris iekāpj stacijā, kurā darbojas biļešu kase, pasažierim ir jāmaksā piemaksa 0, 50 EUR! Stacijā Rēzekne II darbojās biļešu kase un Jums bija iespēja nopirkt biļeti kasē, samaksājot 0, 70 EUR. Jūs izvēlējāties biļeti pirkt vilcienā, pie kā vainīgs konduktors?
Biļetes cena no Rēzeknes līdz Sakstagalam maksā 0, 70 EUR un piemaksa 0, 50 EUR, kopā 1, 20 EUR.
Kur ir kļūdījies konduktors?
Es tagad šā konduktora vietā Jūs apvainotu par neslavas celšanu!

Likumsargs 01.03.2014

PIRMS PAR KĀDU SŪDZĒTIES - IEPAZĪSTATIES AR LIKUMIEM UN NOTEIKUMIEM KATRĀ KONKRĒTĀ GADĪJUMĀ!!!

S stekers 04.03.2014

un ir vēl viena lieta skaitiet naudu neatejot no kases nevis pēc tam rakstiet mistiskas sūdzības par to ka it kā konduktors nav pareizi izdevis, drīzāk pati esat pazaudējusi un tagad vainojat konduktoru, un par to 0.50 centu piemaksu arī esmu dzirdējis ka tā ir taisnība.