www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Negribēja man pārdot biļeti,neskatoties uz ko ka es gribēju to nopirkt,dēļ tā man iedeva sodu un uzsmējās kontrolieri

Pasažieru vilciens kontrolieri - Negribēja man pārdot biļeti,neskatoties uz ko ka es gribēju to nopirkt,dēļ tā man iedeva sodu un uzsmējās kontrolieri

Es braucu no Bulduriem uz Rīgu ar savu draudzeni un sēdēju ar muguru uz “koridoru” kur staigā kontrolieri,jo aprunājos ar draudzeni.
Un kad tā jau izkāpa ārā (pēc 4 stancijām) pie mums tā arī nepienāca kontroliere
Un kad tā tomēr pienāca es gribēju nopirk biļeti bet tā uzsmējas un pateica ka viņa man biļeti nepārdos un iedos naudas sodu par to ka nav biļetes,kad es meiģināju ar viņu aprunāt kāpēc es to nevaru nopirkt kā akgrāk vienmēr esmu darījis,tā sāka ņirgāties ka tās nav viņas darīšanas ka es nenopirku biļeti. Un pēc tā es mierīgi pateicu ka gribu parunāt ar policiju lai tie man notmāli paskaidro kāpēc tā notika,kontroliere bija baigi nikna un neskatoties uz viņas vecumu,veda sevi viņa ļoti rupji.
Bet tomēr pat policija man nepaskaidroja kāpēc vairs nevar kā agrāk nopirkt biļeti pie kontrolieriem vilcienos.

Likumsargs 03.10.2017

Pie kontrolieriem biļeti nevar nopirkt, jo kontroliera uzdevums ir pārbaudīt biļetes, nevis tās tirgot. Tāpēc vilcienā atrodas konduktors, pie kura var nopirkt biļeti. Turklāt vēl ir iespēja biļeti nopirkt mobilajā aplikācijā un mobi!
MK noteikumi nosaka, ka iekāpjot transporta līdzeklī pasažierim ir jābūt derīgam braukšanas dokumentam un ja tā nav, tad tas ir jāiegādājas.
Tā kā jaunais cilvēk, nevis jāvaino konduktors, kurš pie jums nepienāca, bet gan pašam ir jāparūpējas lai būtu jums biļete, jo tā vajadzīga ir jums, nevis kontrolierim!
Nevajag gaidīt, kad pienāks jums klāt, galu galā konduktors ir tikai cilvēks un nav spējīgs visus atcerēties, bet jūs varējāt konduktoru pasaukt, kad viņš jums garām gāja, bet jūs to neizdarījāt!
Nevajag savas neizdarības dēļ vainot citus!

C critical thinker 04.10.2017

kā var uzsmieties?