www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens konduktores del dabuju sodu

Pasažieru vilciens - konduktores del dabuju sodu

Konduktore man staigaja garam vismaz 10 reizu, bet nepienaca klat lai pirdotu bileti. Ienakta revizori un likt man sodu samaksat. Kapec konduktore nepienaca man klat, otramkjartam, laj vainiga kondduktre atdod man 10 evro, ko samaksaju par sodu jo vina nrpildija savu darba pinakumu ka resultata es biju spiezts maksat sodu. Afanasijs, 35 gadi.

zirgs_kamene 26.01.2015

TAS IR TAVS PIENAKUMS - DOT KONDUKTOREI BILETI.VAI TIK TIESAM STUBLS DOMA KA CILVEKS VARI 10000 SEJAS ATCERETIES PA DIENU?
MALACI KA UZLIKA SODU, !! TA TEV ARI VAJAG!!! NAKAMREIZ BUSI GUDRAK1!!

V VarenaaTejkana 26.01.2015

Vajadzēja lielāku sodu uzlikt. Tas ir tavs pienākums atrast konduktoru un biļeti iedot, nevis jānosēdina savs dupsis un jāgaida kad nu beidzõt pie tevis pienāks.

Likumsargs 27.01.2015

Redziet, pēc Ministru kabineta noteikumiem ir tā, iekāpjot vilcienā, Jūsu pienākums ir uzrādīt vai iegādāties braukšanas biļeti un nekur nav teikts, ka konduktoram ir jāpieiet klāt! Galu galā Jums ir pienākums nopirkt biļeti. Par cik Jūs sakat, ka konduktors reizes desmit gāja Jums garām, tad varējāt viņu pasaukt un samaksāt par braucienu!
Konduktoram nav iespējas iegaumēt visus, kas iekāpj un izkāpj!

PIRMS BRŪKAT VIRSŪ KONDUKTORAM, PALASIET PASAŽIERU PĀRVADĀJUMU NOTEIKUMUS, kuri ir katrā vagonā!
Sodu Jums uzlika par braukšanu bez biļetes, tas ir administratīvs pārkāpums un par to ir jāsaņem sods.

Visticamāk bija tā, ka Jūs nolēmāt izbraukt pa brīvu, cerējāt, ka konduktors Jūs neievēros. Ja nebūtu bijuši kontrolieri Jūms Jūsu triks būtu izdevies!
Nevainojiet citus savās muļķībās!

S Sendou 16.06.2018

Konduktoram nav jāmeklē, kuram vajag, kuram nevajag biļeti. Pasažierim pašam ir pienākums uzrādīt vai pieteikties konduktoram ja vēlas iegādāties biļeti, nevis sēdēt un gaidīt, kad konduktors pienāks un apkalpos!