Pasažieru vilciens - Auksts vilciens

Maršrutā Rīga - Tukums braucot ar vilcienu 21: 40 un pēc tam ir auksti vagoni. Pie pumpuriem tiek izslēgts siltums un tiek pūsts auksts gaiss.
Vai tiešām uzskatāt, ka tālāk par jau minēto staciju neviens nebrauc? (ja tā-jūs rūgti maldāties!)
cik naudas jau nav iztērētas uz zālēm, jo aukstā vilciena dēļ mēdz saslimt? !? !

Z

S sviesta afēriste 12.12.2017

Jūs slimojat nevis aukstuma dēļ, bet pazeminitātes imunitātes dēļ.
Es domāju ka Jums jau labāk zināt cik naudas esat iztērējusi zālēm.Nevajag viņiem uzdot šo jautājumu

č Čupakabra 12.12.2017

Paga, paga, pastāv noteikumi pasažieru pārvadāšanai, tai skaitā arī nosacījums par temperatūras režīmu. Jautājums ne tikai jāuzdod, bet jāraksta arī LDz vadībai.

S sviesta afēriste 12.12.2017

+14, es nedomāju katram cilvēkam līdzi ir termometrs, kas nosaka temperatūru.
Loģiski ka ir apkure un pēkši viņu atslēdz liekas ka ir -10 uzreiz.Un turklāt ķermenim atrodoties sēdus stāvoklī liekas ka ir vēl vēsāks

Likumsargs 12.12.2017

Re kā, atceraties par noteikumiem, bet vai paši Jūs ievērojat elementāras lietas? Kaut vai to, kad ārā kāpjat vai aizverat aiz sevis durvis uz vagonu? Domāju, ka nē! Nu ja es atbraucu, bet par pārējiem man nospļauties!
Es bieži braucu ar vilcienu un redzu kā mēs pasažieri uzvedamies.Par likumiem un noteikumiem atceramies tikai tad, kad tas skar mūs pašus, bet tas, ka arī mums ir jāievēro likumi un noteikumi, to mēs aizmirstam!
KAD MĒS IEMĀCĪSIMIES VISPIRMS VAINU MEKLĒT SEVĪ UN TAD VAINOT CITUS!?
Pameklējot savā arhīvā atradu Elektrovilciena ekspluatācijas instrukciju un tajā ir punkts, ka padodot elektrovilcienu uz Rīgas pasažieru staciju, ziemā vagonu salonos temperatūrai ir jābūt +14 grādi. Tālāk viss strādā automātiskajā režīmā! Vagona kaloriferi ieslēdzas tikai tad, kad temperatūra nokrītas kritiski, pārējā visā laikā temperatūra vagonos tiek uzturēta ar elektrokrāsnīm, kas atrodas vecajos vagonos zem sēdekļiem (tādu vagonu gandrīz nav), bet modernizētajos vagonos gar sienu pie grīdas visa vagona garumā.
Ja mēs paši aiz sevis durvis nevērsim ciet, tad vagonos arī būs auksts!
Dzelzceļniekiem ir tāds ticējums :"JA VAGONĀ AIZ SEVIS TIEK AIZVĒRTAS SALONA DURVIS, TAD VAGONĀ KĻŪST MANĀMI SILTĀKS"!