Pasažieru vilciens - Auksts vilciens

Šodien, 24.janvārī braucu ciemos pie draudzenes, kas dzīvo Valmierā. Jau ilgāku laiku vilcienus nebiju izmantojusi un domāju, ka pēc šodienas brauciena arī vairs neizmantošu, vismaz ziemā noteikti nē!
Dzīvoju Sesavā, lai nebūtu jābrauc ar mašīnu pie šādiem saliem, vīrs mani atveda uz Jelgavu uz pirmo vilcienu. Patīkami bija, kad iekāpu vilcienā Jelgava - Rīga, kurš no Jelgavas atiet 5.19! Vagonā silti, es pat teiktu ļoti silti, konduktore smaidīga. Viss kārtībā. iebraucot Rīgā un nopērkot biļeti uz vilcienu Rīga-Valga sākās murgs!
Padeva vilcienu, sēdekļi kā autobusā, eju un domāju, ka būs patīkama braukšana, vagonos gaišs, bet kad iekāpu vilcienā-šausmas, vagonā temperatūra tāda pati kā ārā!!!
Konduktore sabozusies cimdos, protams viņu arī var saprast. Kā strādāt ar kailām rokām, ja ārā ir zem -20 grādiem, bet vagonā tikai par pāris grādiem vairāk! Domāju, nu sāks braukt uzsils salons un viss būs kārtībā! Kas tev deva, vēl no loga sāka pūst! Tā arī "santuntuļojusies" braucu. Siltums vagonā sāka parādīties tikai kaut kur ap Līgatni!
Vai tas ir normāli, kad vilciens tiek padots pasažieriem iekāpšanai auksts? Kas par to atbildīgs? Pasažieru vilciens iekasē naudu par braukšanu, bet vajadzētu tomēr arī vismaz minimālās ērtības nodrošināt!!!

B

R Raivis 24.01.2010

tagad visiem viss pohuj, dziivojam taadaa valstii

I ivars 28.02.2010

Tukums -riga regulāri salstam jo jūrmalas beigās tiek izrubīts radiātors..:)))))),
Tāds mums liktens šitajā banānu republikā!!!:)))

A Aina 30.12.2010

Nenormāls aukstums vilcienā! Vakar, 29. decembrī braucu uz Siguldu ar vilcienu, kas no Rīgas iziet 19:00. Vilciens tika padots 5 min pirms atiešanas un tik auksts, ka elpojot visiem dvaša redzama. It kā jauni vagoni, nu - varbūt renovēti, un pat drusku troksnis bija, kas ļāva noģist, ka kāds pūlas tos sasildīt. Vismaz sākumā, vēlāk arī to atslēdza. Bet līdz Siguldai siltāks palika labi, ja par pāris grādiem. Par mēteļa novilkšanu nebij' ko domāt, ja negribēja piesalt pie sola. Kājas pārsalušas, zobi klab - jācer, ka slimība neparaus vēl Vecgadā. Nevar saprast - taupa degvielu uz sildīšanu vai kā? Novēlu atbildīgajiem pašiem kaut reizi tādā vilcienā pabraukt - varbūt tad kāds sāks kaut ko darīt...

R Rv2g suka 05.11.2016

Iekāpu vilcienā un visu ceļu centos nenosalt,jo vilcienā radiatori ir auksti. Forši pasēdēt ledusskapī un pēc tam izkāpt ārā kur ir siltāk. Labs pasažieru vilcien. Tā turēt

O Oksana Tumulāne 09.01.2017
slikts serviss

Slikts serviss, skolēns uzrādīja biļeti kontrolierei, taču, kad iekāpa otra kontrole biļeti satraukumā atrast nevarēja, tāpēc kontroliere vārdā Ingrīda bļāva uz šo skolēnu vairākkārt.
Kasiera nr: k60605 vilcienā Rīga-Jelgava.

S sems 02.07.2017

He he es ta saprotu ka taupa elektribu. Jo apsildes elementi gan jau ņem energiju no elektribas elektrovilcienos?

M Madara G 11.04.2018
Nestrādā durvis

Neizlaida stacijā jo nedarbojās durvis nācās braukt tālāk, vajadzētu salabot tās durvis. Ļoti slikta attieksme

K kristianan 18.11.2018
Kavejas vilciens

Ierodoties dzelzcela stacija uz vilcienu Salaspils Riga plkst. 20.00 18.11.2018. Vilciens kaveja 20min. Pazinojumu nekadu nebija. Paldies, PV darbiniekiem!

V Valērijs78 01.12.2018
Vilcienā ir ļoti augsti.

Braucu ar vilcienu Zilupe Rīga. Galīgi nosalu. Salst rokas tā ka bez cimdiem sēdēt nevar. Kam zvanīt no kā prasīt lai ieslēgtu apsildi biletu pārdevēja nezin.

Aigars Markovskis 26.05.2019
pateiciba

Paldies konduktoram Valdim no Ogres par sapratni un izpalidzibu . Stingrs , bet taisnīgs.Nopietns ,bet ar humora izjūtu. Tādiem jabūt konduktoriem. Vēlreiz liels PALDIES.