www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Aizbrauc un pienāk ātrāk nekā norādīts sarakstā

Pasažieru vilciens - Aizbrauc un pienāk ātrāk nekā norādīts sarakstā

Katru darba dienas rītu braucu ar vilcienu no Ozolniekiem līdz Rīgai. Sarakstā norādīts kad vilciens atiet no Ozolnieku stacijas 6: 09! Bet katru var teikt dienu viņš aizbrauc ātrāk. Ir bijis kad eju skatos vilciens piebrauc un skrienu (esmu jau pie durvīm, bet durvis aizver, un aizbrauc, skatoties pulksteni 6: 08) .. Ttgd jau eju laicīgi ziņot to, bet tāpat vienmēr aizbrauc viņš 1vai 2 min ātrāk. Kā piemēram šodien. Pienāca 6: 07 un 6: 07: 58 aizbrauca.. Murgs.. Dažam cilvēkam šī 1-2 minutes var būt svarīga. No šīs dienas es labāk pāriešu uz mikroautobusiem.

09.12.2019

Papildināts Maris40 09.12.2019

Es saprotu vilciens mēdz kavēties. Bet ne jau katru darba dienu pienākt un aizbraukt 1vai 2min ātrāk!

Atbilde no ASPasazieruVilciens Pārstāvja atbilde 09.01.2020

Labdien! Paldies par sniegto informāciju. Pārbaudījām 9. decembra vilciena datus - minētais vilciens pieturas punktā Ozolnieki pienāca 06:08 un aizbrauca 06:09. T.i. pienāca 0,5 min. agrāk, taču aizbrauca saskaņā grafiku - laikā kā noteikts vilcienu kustības sarakstā. Saprotam, ka no rītiem katra minūte ir dārga, tomēr iesakām uz vilcienu ierasties savlaicīgi, vismaz dažas minūtes pirms vilciena atiešanas.

N Noboby 09.12.2019

*Sagaidam tītara komentāru par to ka jāierodas 10-15 min agrāk*

Vilcieni nepārvietojas pa koplietošanas autoceļiem tāpēc tiem vajadzētu pārvietoties laikā pēc saraksta

RAMONA👀 09.12.2019

Varbūt autoram pulktens nepareizs?

Ventilators 09.12.2019

1-2minutes var būt svarīga - ne jau katru mīļu dienu. ir bijis laiks, kad arī nācās ar vilcienu doties uz Rīgu, ik rītu. Pielāgojos tam kā vilciens mēdz braukt. Un man arī katru rītu 1-2 minūtes bija svarīgas, jo miedziņš nāca.. miegains sajutos tagad, atminoties tos skaistos rītus, guļot vilcienā.

E Elisa Elisija 09.12.2019

No mājas laicīgi vajag iziet,nevis pēdējā brīdī. Tad tās pāris minūtes turp vai atpakaļ problēmas nesagādās.

K Kalnritens 10.12.2019

Tas ir nepatīkamāk, kā ja vilciens 1-2 min.kavē, to var piedzīt pa ceļam lidz galapunktam. Ja par ātru, to ne piedzīt ne izlabot, citi pasažieri,arī es, nevelas 10 liekas minūtes tērēt uz perona, nāk precīzi, un ja vilciens par ātru, tā ir bijis, tas nav labi.

Likumsargs 13.12.2019

Vilcieni nekad nebrauc ātrāk nekā sarakstā norādīts. Pienākt var ātrāk, bet aizbraukt nē! Turklāt to ir ļoti viegli pārbaudīt.
Katrā vilcienā ir brauciena parametru reģistrācijas ierīce, kas fiksē ar kādu ātrumu vilciens brauc, kāds ir spiediens bremžu maģistrālē, laiku, kādas krāsas signāls deg priekšā esošajā luksoforā. Pēc šiem parametriem var noteikt vai vilciens brauc laikā, kavē vai steidzās!
konkrēti Jelgavas virzienā varu pateikt pilnīgi droši, ka neviens mašīnists jūs negaidīs, ja jūs tūļājaties, jo grafiks, kā saka paši mašīnisti, ir dzelžains un ja kādā pieturā gaidīs kādu tūļu, tad iedzīt to laiku vairs nevar un tā minūte tiek vesta visu ceļu, lai gan ātrums ir 120 km/h.
Jums laikam nepareizi pulkstenis iet, vai arī nākat pēdējā sekundē!

Man viens pazīstams elektrovilciena mašīnists stāstīja, ka viņš nekad nevienu Jelgavas līnijā negaida. Kāpēc? Nepateicība pasaules alga!
Viņš Jaunolainē pagaidīja vienu sievieti, kura skrēja. Protams, ka izbrauca no Jaunolaine vienu minūti vēlāk un par cik ātrumi lieli, pasažieri tūļīgi, tad iedzīt šo minūti nevarēja un Torņakalnā iebrauca minūti vēlāk. Vilciens uz Sloku jau bija aizbraucis. Sieviete, kuru gaidījis Jaunolainē, piegājusi pie mašīnista un jautājusi, kāpēc šis nokavējis. Mašīnists arī atbildēja, ka Jaunolainē gaidīju jūs, tāpēc arī nokavēja. Rezultātā sieviete esot uzrakstījusi sūdzību un mašīnistam ir noņemta prēmija. No tā laika viņš vairs nevienu uz Jelgavas līnijas negaida.

Ziniet, es laikam arī tā darītu! Vilcieni kursē pēc saraksta un jānāk laikā uz pieturu, tad nebūs jāskraida!