www.sudzibas.lv Parvedatajs.lv Bojājums un piegādes termiņš

Parvedatajs.lv - Bojājums un piegādes termiņš

25.03 bija nosūtīts motocikls no UK uz Latviju. Kurjers pieņemšanas laikā prasīja noņemt priekšējo stiklu un spoguļus. Spoguļi un stikls tika atdoti kurjeram. Rezultātā 1.04 kad saņemam motociklu Latvijā stikls tika piegādāts skrapēts. (bija nolikts uz grīdas zem motocikla bez jebkāda iepakojumā) , bet spoguļi vispār paliek uk. Parvadatajs.lv klientu atbalsts sāka kā spoguļi būs piegādāti nākamnedēļ ceturtdien. Rezultātā šodien 9.04 zvanu uz ofisu lai precizētu piegādes laiku un klientu atbalsts - kurjers aizmirsa nosūtīt spoguļus. Gaidiet nākamnedēļ. Nekādas kompensācijas par skrāpēto stiklu kurš maksā lietots ap 70 eiro arī nav. Arī pielikumā sūtu skrinus.

D

BondsBonds 19.04.2020

Neko nesapratu, varētu citēt, bet nejūtu jēgu.. Un vispār.. Ja transportē starp kontinentiem kaut ko, skaidrs, tas ifnkas ekskluzīvs, un tā nauda ir sīkums. Citādi tiesājies un liec mums mieru.