www.sudzibas.lv Parvadatajs Ivars Brikmanis Nepiegaadaa paarvadaajumus

Parvadatajs Ivars Brikmanis - Nepiegaadaa paarvadaajumus

Ivo Brikmanis no Valmieras ir kraapnieks.

Tie kas vēlas nodot savas mantas, nosūtīt uz Angliju vai otrādi uz Latviju, ļoti iesaku neizmantot šī cilvēka pakalpojumus - Ivars Brikmanis http://www.draugiem.lv/user/274139/
vai

Suutijam paku no Latvijas uz Angliju, kas tika atvesta nedeelu veelaak. Uz zvaniem neatbildeeja, bet kad paceela bija jaadzird kaarteejie meli par atrasanaas vietu un laiku, kad ieradiisies. Tomeer, diemzeel, devaam vinjam veel vienu iespeju un suutijaam paku veelreiz no Latvijas uz Angliju un shoreiz vinjsh paku NEATVEDA vispaar, aizbildinoties ar kaarteejiem meliem!!!!

Neiessaku nevienam izmantot shii cilveeka pakalpojumus un sabojaat sev nervus kaut vai komuniceejot ar sho nepatiikamo cilveeku!

Nandia 22.12.2013

Ogo. Jūs esat ekstrasens?! Kā tad jūs zinājāt, ka pārvadātājs neatrodas tur, kur jums teica tel.sar.laikā?!? Smieklīgs pieņēmums.
Neatveda vispār otrajā reizē?! Un cik tad laiks pagāja?! Atkal nedēļa un jūs jau izdomājāt, ka vispār neatvedīs?! Atkal smieklīgs pieņēmums. Ir tak pirmssvētku laiks un visi pārvadājumi, sūtījumi utt kavējas ka nu tikai. Nu ja nu vienīgi pats pārvadātājs pateicis, ka neko jums neatdos un paturēs sev, vai atdos citam. Bet tā tak neteica ne?!? Nu tad kāpēc teikt ka 'NEATVEDA', ja vēl atvedīs...
+ a vēl jūs pārkāpjat likumu ievietojot šeit foto, bez Ivo piekrišanas. Uuunnn vēl jo jums sliktāk, jo uz foto ir vēl kāda persona, kas ar šo te murgu nav saistīta.

S Suhre 23.12.2013

Nav jaabuut ekstrasensam, lai saprastu ka cilveeks melo! Ja katru reizi saka citu informaaciju...vienaa reizee ir vaacijaa...naakamajaaa reizee jau celas ar praami uz Angliju un sola buut peec 2h, bet tresajaa reizee atkal ir vaacijaa un buus peec 3dienaam! Iipashas ekstrasensu zinaashanas nevajag!! Vai ne taa???

Otrajaa reizee iisteniibaa pat nevajadzeeja paiet dienai, jo kad zvanijaam teica, ka ir jau atpakal celaa uz Latviju un paku mums nevediis!
Taa kaa man ir prieks, ka jums ir jautri un smiekliigi, bet ir mulkiigi izdariit smiekliigus pienjeemumus, ja nezinat liidz galam situaaciju!!!

Internets ir briiva vide un visas tajaa pieejosaas (google) fotograafijas ir briivi pieejamas jeb kuram cilveekam izmantoshanaa nekomerciaalos noluukos. Un uz attela nav neviena neiesasitiitaa persona, jo abas shiis personas publicee sho pakalpojumu, to pienjem un arii (ne) izpilda!

Jusu rakstitajaa ir parak daudz personigu emociju kas liek domat, ka esat tieshi vai netieshi saistiits(a) ar shiem cilvekiem!!!

Jebkuraa gadijumaa - cilvekiem ir jazin un jauzmanas no tiem kas ir negodigi.

Nandia 26.12.2013

Ai, Suhre, tak nomierini nervus un pirms sākt pekstiņus izdomāt par iesaistītajām personām no mana nika - neesi slinka un paskaties, ka komentus lieku daudz un bieži dažādās tēmās. Kas tad es esmu kāds spoks ar 100 būtībām.
1. Nevajag man te mēģināt apriet, es izlasīju tavu sūdzības tekstu - nekādas konkrētikas, tāpēc arī tāds koments. Ja vēlies kādu brīdināt, tad norādi visu konkrēti un labāk sīkumaināk par lietu, nekā SAVUS EMOCIONĀLOS TEKSTUS UN TIK BLA BLA BLA. Ja meli, tad raksti kad, ko, kā, pēc kāda laika atkal cita info utt. A tu tikai -" fuuu melis, fuu nelietis" ...
2. Nevajag pašai izdomāt likumus, tos vienkārši pašam der zināt un nevajadzēs sevi mierināt par to, ka neko it kā sliktu neesi darījusi. IEDOMĀJIES IR - IR LIKUMS, KAS PAREDZ TEV ŅEMT JA NU KAS ATBILDĪBU PAR TO, KA PUBLISKĀ VIETNĒ IZLIEC TREŠĀS PERSONAS FOTO BEZ PAŠAS PERSONAS PIEKRIŠANAS. Un tikai nevajag teikt ka tā nav. Tikai nevajag. Tā teikt - likumu nezināšana neatbrīvo no to ievērošanas.
Īsumā - gribi ko teikt, saki pa tēmu.. apraksti tēmu vairāk ar faktiem un mazāk tukšu bla bla bla emocijās. Te tādu daudz un tādiem nepievērš īpašu uzmanību, jo gan jau atkal kāds vi3n mēģina pamelot.
Un nevajag būt tik naivam paļaujoties, ka aizskartā persona nekad neies un nesūdzēsies par tevi, ka esi izlicis viņa foto sazin kur. Nevajag. Ir daudz gadījumu, kad it kā cīnies par sevi, bet dabon trūkties ar liekām maksām par foto izlikšanu i-net vidē.V

A agnese.buivida 07.01.2014

mani arii apkraapa!!!

A agnese.buivida 07.01.2014

No mums arī paņēma sūtījumu, naudu un pazuda ar galiem! No sākuma vēl atbildēja uz zvaniem un visu laiku taisnojās, ka pēc 2 h būs, kad 2 h pagāja, tad pēkšņi pēc 3 utt... nu jau 2 dienas kā pakai vajadzēja būt galā... vairs pat uz zvaniem neatbild! nāksies vērsties policijā.

A APK 09.05.2014

Nu jau Ivars Brikmanis pārgājis uz lielākiem darījumiem. 2014g. 14 martā no SIA APK iznomāja uz 4 dienām mikroautobusu Fiat Dukato valsts num. JD- 268 baltā krāsā un pazuda ar visu mikroautobusu. Pa telefonu viskautko solīja. Kā saka ; Solīts makā nekrīt. 2014g. 14 martā uzrakstīts iesniegums policijā par mikroautobusa piesavināšanos.

J Janka339 27.05.2014

Ja visi lielie aizstavji kas uznemas aizstavet so parvedataju, pameginiet pasi kko ar vinu sutit!

Es ta izdariju, un nu mans auto Jau 4 menesus celo pa pasauli un isti skaidrbas nav kur isti vins tagad atrodas.

26.taja Janvari sii piemineta persona manu auto BMW 730D Valsts num. JE-2743 Panema no manas adreses UK un lidz sim pat bridim to pat nav piegadajis uz adresi LV. Visu laiku tikai aizbildinas ar tehniskam problemam utt. Bet taipat laika liek jaunus sludinajumus ka veic parvadajumus un piedava ari auto parvedumus, tad kur ir si cilveka tehniskas problemas.

Un tiesam ja kads grasaties so parvedataju aizstavet, pameginiet ar vinu kko nosutit!!!