www.sudzibas.lv Pārvadāšana Latvija-Vācija-Holande Pārvadātājs Gints t. 268-16-565 vai 274-74-881

Pārvadāšana Latvija-Vācija-Holande - Pārvadātājs Gints t. 268-16-565 vai 274-74-881

Man nācās braukt uz Vāciju par 100.00€ ar Ginta dēlu - Kristapu! Brauc slikti cilvēki, visi vainīgi, tikai ne viņš! Pa ceļam uz Vāciju apmēram 25 avārijas situācijas! Nemitīgi sākot no Rīgas pārbrauca pāri sarkanajām luksafora gaismām, strauja bremzēšana! Braucot vien tik runā par to kā varēšot uzpīpēt zālīti, kad nokļūšot Holandē! Pasažieru klātbūtnē abi šoferi pipē busā! Visu ceļu skan kaut kāda padebīla skaļa muzika! Panisks psihs ar redzamām narkotiku pazīmēm! Gints it kā daudzu busiņu īpašnieks, bet cilvēks jo neredz, ka dēls kādu nositīs! Paldies dievam tas otrs šoferītis bija bijušais taxists, tas kau cik normāli brauca!Esmu izbijis autosportists, taču kaut ko tik pārgalvīgu nebiju redzējis!Es to tā neatstāšu, jo man tikai vienam varēja mājās palikt 3 bērni bez tēva!Nevienam neiesaku braukt ar šo pārvadātāju! Viņa busi vienmēr izbrauc no stāvvietas Daugavmalā iepretim centrāltirgum!Es tikai brīnos, kur skatās VID, jo cik zinu, viņi nedod nekādus čekus! Arī man neko nedeva! Viņiem nav nekādu pasažieru pārvadāšanas licenžu!!!Viņu tel.274-74-881 vai 268-16-565Šis nu ir darbiņš priekš visām instancēm!