Pārvadājumi Latvija-Anglija-Latvija - Neizpildīts pasūtījums

Diemžēl ir pieejams tikai sludinājuma teksts, kurš pastāvīgi izskan radio1 tirgū. "No mājas līdz mājām pārvedīsim Jūs un Jūsu sūtījumus Latvija-Anglija-Latvija. Tālr.: 27501914, 22118154, +447716319484, +447778984218"Tika veikts pasūtījums, izsūtīta visa nepieciešamā informācija, lai piegādātu paku no Anglijas uz Latviju. Sūtījumu vākšana tika paredzēta sestdien-svētdien. Cilvēks abas dienās nosēdēja uz telefona un zvanu nesagaida. Pirmdien es, pasūtītājs, zvanu operatoram, lai noskaidrotu iemeslus - atbilde īsa- Abonents nav bijis sasniedzams. Nebija arī zvana man, pasūtītājam, par radušos it kā problēmu. Interesants fakts - abas pasūtījumu vākšanas dienas es zvanīju izsūtītājam uz to pašu tel.nr., kurš tika noformēts pasūtījumā un cilvēks bija vienmēr sasniedzams, tāpēc droši varu teikt, ka problēmu ar saziņu nebija. Šāda veida pakalpojumu sniedzēju ir pietiekoši un minētos ļoti iesaku neizmantot dēļ ļoti apšaubāma drošības un uzticības līmeņa.

E

A Aigars Mihailovs 22.05.2016

Sveiki rakstu sakarā ar šo pašu numuru 22118154, situācija pilnīgi tā pati, un skatos ka šis rakstītais ir no 2014 gada septembra un tagad ir 2016 maijs, tas nozīmē ka šinī starplaikā nēsam bijuši vienīgie cilvēki kurus apved ap stūri!

I Ivetaki 23.07.2017

Šodien ir 2017 gada Jūlijs un ir tieši tāda pati situācija, nekas nav mainījies, briesmīgi!

A Anta Dusmīgā 03.06.2021

22118154, 20202319 no Latvijas pasažieru un kravu pārvadājumi ss.lv ļoti slikta pieredze. Paku no Latvijas paņēma 20. Maijā, par pakalpojumu samaksājām, noteiktajā laikā paka netika piegādāta, sākām meklēt, zvanīt. Šķita, ka ir ieinteresēti problēmu risināt, tomēr nerisina, uz telefona zvaniem arī vairs neatbild. Gadiem strādā kurjer servisa ar tādu attieksmi, nopietni?