www.sudzibas.lv Parunājam par Rīgas satiksmi Diskusijas par transportiem..

Parunājam par Rīgas satiksmi - Diskusijas par transportiem..

Sveikiņi. Es vēlējos izveidot diskusiju un padiskutēt, sarakstīties par Rīgas satiksmi un tās transportiem un kādu tu ikdienā izmanto un kurš tavuprāt ir nederīgs maršruts un kādu vajadzētu jaunu izveidot vai arī mainīt reisu skaitu, utt Rīgas satiksmes maršrutos, tramvaji, trolejbusi, autobusi...Tas ir ļoti svarīgi rīdziniekiem un redzu ka nemaz tik labs tas sabiedriskais transports nav, jo ir daudz sūdzību un daudziem tas sagādā problēmas.Parunājam, kas jums patīk, nepatīk, ko vajag mainīt Rīgas satiksmē..:)

P

B bella 30.10.2011

Man ljoti nepatiik ka 49.autobuss brauc tikai darba dienaas un tajaas pashaas tikai no riita un pecpusdienaa. Labak butu braucis katru stundu jo vinjam kopumaa ir 30 reisi dienaa un tas iznaak normaali katru stundu, visas dienas garumaa.Un katru dienu. Tad jau vareeja arii sleegt 33.autobusu uz Kundzinjsalu kurs brauc tikai 12 reizes dienaa, jo 49.autobuss atrodas netaalu no Kundzinjsalas pasreizeejaa 33.autobusa galapunkta.Tik tiltam jaapariet paari.Bet 49 iznaak iet veel neizdeviigaak par 33.autobusu.Galu galaa 49.autobuss iznaak kaa garais marsruts jo savieno Sarkandaugavu ar Kengaragu un Rumbulu, kaa arii Plavniekiem izbrauc cauri, bet nju zel ka taa skopojas.

H Hardijs 30.10.2011

Tas pats ir ar 54.autobusu, kurš man vienkārši riebjas patiesībā. Viņš brauc katru dienu, bet arī tikai no rīta un pēcpusdienā. Pa dienu un vakarā viņš neiet. Es strādāju Iļģuciemā, dzīvoju Bolderājā un man šis autobuss ir ideāls, lai no manas darba vietas kur ir pietura ''Slokas iela'' un piestāj šis autobuss, es ērti varu nokļūt uz pieturu kur piestāj arī 3.autobuss uz Bolderāju. Bet mans darba laiks ir mainījies un strādāju līdz 20.00, bet autobuss pēdējais no Slokas ielas izbrauc 19.38.
Laikam nejēdz, ka arī pēc 20.00, 21.00 strādā cilvēki.

H Hardijs 30.10.2011

>>>Petra!
Skaidrs ka tu nedzīvo Voleros, bet vēlos tev piebilst ka es vispār uzskatu ka uz Voleriem arī šis 54 autobuss nav vajadzīgs un var nebraukt, jo aizbraucot uz Voleriem tur skaidri var redzēt ka tas ir pats piemēslotākais rajons visā Rīgā, jo tādu netīrību un nolaistību nekur citur neesmu redzējis. Lapas nav grābtas gadiem, asfalts aizaug ar nezālēm, krūmāji aizauguši, ielas netīras, privātīpašumi nekopti, mājas pussabrukušas, tikai labi ja 2, 3 mājas ir sakoptas un to zeme ir sakopta. Galapunktā Voleri arī viss aizaug ciet, viss piemēslots, lai gan katru dienu šai vietai kuģo garām tūristi un cilvēki, jo Voleri atrodas pie Daugavas un šai vietai vajadzēja būt sakoptai un cilvēkiem pievilcīgai. Bet ko var gribēt, ja paši iedzīvotāji neko lietas labā nedara, ja pie logiem ceļš aizaug. Un vēl raksta te par autobusu uz Voleriem biežāku. Ar tādu attieksmi no iedzīvotājiem tur arī tas vienīgais ceļš aizaugs. Redzēju vienreiz kaut kādu jaunu, nodzērušos sētnieku kurš vicināja slotu. Veikals tur strādā tikai līdz plkst. 19.00 .Dramatiska paskata vieta, nolaista, neattīstīta, bet uhh, kā tur varēja visu savest kārtībā. Paši iedzīvotāji vienas dienas laikā, izveidojot paši savu talku to spētu panākt .Bet ja vienalga?

L linda 30.10.2011

man personigi loti trauce tas stulbais 4 autobuss. butu labak nebraucis vispar. brauka te gar manu maju erksku iela.

H Haralds 31.10.2011

JaJuus domaajiet, ka kaads noRiigas satiksmes Juusu ieteikumus lasa,
Juus maldaaties.Viniem pa masiinas logu skatoties liekas ka ar transportu viniem viss ir kaartiibaa.Pat ja kaads ieteikumus
izlasiis, buus izdomaati 23 iemesli kaapeec ierosinaajumus
neieviest(nav naudas, nav cilveeku), bet galvenais, nav veeleesanaas.

A ahfhd 31.10.2011

šis jautājums vispār nav par Rīgas satiksmi, jo visus maršrutus plāno Rīgas Domes satiksmes departaments, viņu mājaslapā var atstāt savus ierosinājumus un sūdzības. Rīgas Satiksme tik brauc kur liek.