PĀRTINĒJI UN PARTNERI - Krapsana

Šodien aizbraucu saremontēt starteri saka 90 eiro nebij variantu vajadzēja taisīt! Nogaidīju piecas stundas saka 95 eiro un pluss 21% pvn kopuma pari 110 eiro man jauns starteris maksā 70 bet viņi taisīja veco un vēl saka vienu cenu beigās otru!

R Renats_cernavskis 11.05.2017

Pedejais serviss uz ko var braukt pilniigaa kraapsana

E Edvīns Vuguls 02.03.2019

Neieteiktu uz šo kantori braukt. Adevu uz remontu ģenerātoru. Samaksāju 90 eiro. Kad paprasīju izdruku kā lādē ģenerātors uz ko man atbildēja šis ģenerātors pārāk maz dod jaudu mēs nevarējām noteikt viņa jaudu!? Nu labi pateicu paldies aizgāju prom ar cerībām kad būs ok. pēts pusotra mēneša sāka kaukt gūltnis ģenerātorā un gāja 15 voltu pārlāde. Domāju nest uz garantijas servisu man tak gadu iedeva. Bet nolēmu izjaukt pats viņu. Un ko es konstatēju pinums vietām bija bes laks izolācijas no vecum nogāja nost. To defektācijas laikā viņiem bija jāpamana un jāpasaka man. Kā ar gūltņiem. Un gūltnis bija uzpresēts uz netīrumiem ja vispār tik dziļi viņi līda. Piekāst viņu garantiju nopirkšu jaunu.

P PrivetPoka 25.08.2020

Pārtinēji un partneri, кантора успешно работает. Смотрю по чеку, эти разводяги раньше на Матиса сидели, теперь на Кенгарага перебрались. Магазин генераторов организовали, компьтеры поставили, все строго. Ремонт старого генератора по-прежнему дороже нового. + снять поставить по космическим ценам. С ними очень просто связаться, но очень сложно с ними расстаться.

M Modris Krauja 11.01.2021

Sia Pārtinēji un partneri nekvalitatīvi veic motoru pārtīšanas darbus. Sniegtās garantijas nestrādā.
Neiesaku ar viņiem saistīties.