www.sudzibas.lv PĀRTINĒJI UN PARTNERI Krāpšana, augstprātīga attieksme

PĀRTINĒJI UN PARTNERI - Krāpšana, augstprātīga attieksme

Ciniska attieksme. Augstprātība no sievietes, kura pieņem pasūtījumus. Sarunāju ikgadējo apkopi pļāvējam par 40 €, pēc tam pieprasa 80 €, jo esot bez saskaņošanas nomainījuši kaut kādas detaļas. Atvedu darbojošos iekārtu, Sola noņemt detaļas, ja nemaksāšu un tad nestrādās iekārta. Šantāžistu un afēristu kantoris, neiesaku nevienam.

R

Good Intentions 24.05.2021

Labāk apkopes veikt vienā vietā, kur ir uzticamība. Var gadīties, ka detaļas nomaina uz sliktākām tāpat arī speciāli uztaisa tā, ka pēc laika nāksies atgriezties. Zinu es santehniķus, kuri varētu salabot 5 minūtēs, bet ņemās 30 minūtes un pieprasa lielākas summas. Attiecīgi arī minēt, ka bez saskaņošanas nekādas detaļās nemainīt. Ja detaļa bija nomainīta saskaņojot vai nē, tad attiecīgi uzzināt, kas tika mainīts, kur ir detaļas iepakojums un pieprasīt līdzi veco detaļu.