Pārtikuši bērni pamet savu mammu - Uzspļauj vecai mammai

Vienai mātei ir trīs bērni-divas meitas un dēliņš. Lieta tāda, ka tagad tā māte ir veca un pati par sevi parūpēties nevar, praktiski viņa ir uz gultas . Tad, kad kļuva skaidrs, ka mamma ir kopjama, vecākā māsa paziņoja, ka pe viņas jau dzīvo vīra māte un viņai nav vietas, kaut gan ir viņai vēl viena atsevišķa istaba. Dēliņš paziņoja to pašu, viņam ir sievasmāte un tādā garā, bet viņam tiešām švaki būtu atrast vietu savai mammai. Un tā tā mamma tika nogrūsta jaunākai no māsām. Vēl interesants fakts, ka vecākā māsa jau ilgi zāģēja jaunākajai, ka lai gatavojas ņemt mammu pie sevis. Iedomājieties, kā mēs visi justos, jā mūsu vecumdienās mūsu bērni mūs negribētu un grūstu cits citam virsū. Taču tā nu tas ir noticis, ka man ir jāsadzīvo ar čurājošu sievasmāti, māja smird pēc visa iespējamā viņas sakarā, taču pats nepanesamākais ir netaisnības sajūta, ka man neviens pat īsti neuzdeva konkrētu jautājumu, vai es esmu ar mieru, lai sievasmāte dzīvo pie mums. vēl briesmīgāk par šo netaisnības sajūtu ir tas, ka ne vecākā māsa, ne dēlietis neizrāda interesi par savu mammu never ever. Vēl atgādināšu, ka visi viņas bērni ir pārtikuši, visi dzīvo privātajās mājās. Daudz ceļojam, daudz uzdzīvojam, daudz tērējam, daudz dižojamies u.t.t

Likumsargs 24.12.2014

Tādu nu to paaudzi esam uzaudzinājuši!
Ko tagad žēloties, ja savā jaunībā neesam iemācījuši bērniem ne fiziski strādāt, ne domāt perspektīvā!

Lai gan šeit autors nav labāks par saviem radiniekiem, jo sūdzās par to, ka sievasmāte dzīvo pie viņa, nevis pie kāda cita. Ar ko tad autors ir labāks par saviem radiniekiem?
Ja jau esat tik pārtikuši, bet šo veco cilvēku negribat pie sevis paturēt, tad kāda problēma ir iekārtot mammu pansionātā un maksāt pansionātam par viņas kopšanu? Tikai pirms spert šo soli, padomājiet kādi būsiet paši, kad nodzīvosiet līdz viņas vecumam, ja nodzīvosiet!

L Linda Vanaga 24.12.2014

Šis raksts, Tevi autor, tikai pazemo.
Nožēlojami likt šādas ģimenes lietas šeit.
Ja jau tev kkas nepatīk, tad vērsies pie savas ģimenes un risini to. Te tu to nepanāksi.

D donna1510 25.12.2014

Seit ir ta vieta, kur atvieglo sirdi par sadu netaisnibu! Ja visi varetu griezties pie sudzibas celoni, tad so rubriku nevajadzetu! Ka butu ja pasam ta situacija!?