Pārtikas un veterinārais dienests (RIMI, MAXIMA, MEGO utt) - Pārtikas produkti

Labrīt, Labdien, Labs vakars, kā nu kurš lasītajs lasa.

Vēlos informēt, tas nenotiek tikai šobrīd, bet jau kādus 3 - 4 gadus, ja ne vairāk, pārtikas preču veikalos, pārtikas preču veikalu tirdzniecības telpās, tiek novietoti ne jau dēļ krāvēja aizmāršības dēļ, vai kļūdas dēļ piena produktu preces, kā piemērs (FARM MILK), kas nāk no Polijas uz LV, ne aukstuma plauktos, nodalījumos, stendos utt, vārdu sakot domu sapratāt, neskaitot tikai šo piena izstrādājumu, kuru neražo jau vairāk kā visā LV neko no piena, bet no pulverīšiem, tāpat kā maizi u.c., bet ne pa to šobrīd ir tēma.

Tēma šobrīd ir par to ka Pārtikas preču veikalos "RIMI; MAXIMA; MEGO" utml pārtikas preču veikalos, tiek neievērotas, pārkāptas apzināti (Pārtikas un veterinārā dienesta normas). Vispār absurds ka kaut kas šāds notiek ne jau pirmo dienu un ne jau pirmo gadu. Kā vispār vēl šie veikalu tīkli pastāv? Pirmkārt ir pārkāptas tik daudz normas, lai darbotos šie tīkli, šie veikalu tīkli netirgo tikai sadzīves priekšmetus, bet gan pārtiku arī, kuru cilveki, patērētāji, klienti pēc tam lieto savā ikdienas uzturā.

Piena produktiem vienmēr ir jāatrodas aukstuma plauktos, vitrīnās, cehos, kamerās, saldētavās utt. Piena produkti neatrodas šajās nosauktajās vietās, varat paši aizbraukt uz jebkuru pārtiks preču veikalu un redzēsiet ka ne visi piena produkti atrodas aukstuma plauktos, pie paradzētās temperatūras. Saprotu ka esat LV iepirkuši no PL tik daudz piena pūlverīšus, ka nav kur likt vairākt, vai ne? Par kapejkām nopērkat no PL, bet šeit 10x uzcenojat sūdu LV. Nepietiek ar cenām, tagad jau pāris gadus šis te notiek, ka pārkāpj pārtikas un veterināra noteiktās normas.

Nav tikai piena produktiem šādi pārkāpumi, ir gan dārzeņiem - piemērs - kartupeļi, ir sapuvuši, slapji, smirdīgi, kā tādus var tirgot veikalā? Pārtikas preču veikalā?

Rodās jautājums, vai PVD vispār rīko pārbaudes ikmēneša, vai pārtikas preču veikali ievēro LV noteiktos likumus PVD vai neievēro, rodās atbilde PVD ir samaksāts, lai piever jau daudzus gadus acis uz šiem nopietnajiem pārkāpumiem.

Iepērk par 0.10 eur/gab (Polijā); pārdod par 2.00 eur/ gab (Latvijā). Tad jau tādā gadījumā, es prasu pārtikas preču veikalos visu no marmora! Arī Piena produktus un dārzeņus no Marmora, marmorā glabāt.

P

Komentāri (3)

G Gulbenietis 03.11.2022

UHT piens ir ražots no pulvera. Nav viņam veikalā jāatrodas ledusskapī, vienīgi mājās pēc atvēršanas. Tu ir baklažāngalva.

R RXX 03.11.2022

Abi divi paspīdējāt 🤦‍♂️ UHT piens nav nekāds pulverītis, vienkārši 135C sterilizēts piens. Nav baktēriju=nav jātur aukstumā.

G Gulbenietis 03.11.2022

Nekad nelasīju, kas ir virsū rakstīts. Bet tāpat kaut kāds šits ir klāt. Ar vienu sterilizāciju, piens gadu un pat divus, nebūtu svaigs, stāvot istabas temperatūrā.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes