www.sudzibas.lv Parrot Sia Aplokšņu alga

Parrot Sia - Aplokšņu alga

Šī "No Ārpuses Stilīgā" darba vieta ir īsts čūsku midzenis. Maksā minimālo algu uz papīra un pārējo dod aploksnē. Mazāk kvalificētiem neko nedod. Priekšnieks tēlo tavu draugu bet kad būs izdevīgi - ar tevi manipulēs. Darba līgums var būt viltīgs - lasīt uzmanīgi. Atlaišanas ir negodīgas - tev neizmaksās kompensāciju, ja tevi pierunās uz abpusējo vienošanos.

TasEsLV 11.10.2020

Bet protams, ja tu aizej prom pati/s tad kompensācijas nemaksā (abpusējā vienošanās, vai pēc paša vēlmes) Tikai neizmaksāto atvaļināumu. Tomēr abpusējais ir izdevīgi, lai dabūtu bezdarbnieku, pēc paša vēlmes jāgaida 3 mēneši. Un slēdzot līgumu tu redzi cik ir stundas/mēneša u.c. likmes, tapēc jau iestājotos darbā vajag izdomāt vai vēlies saņemt aploksni.