www.sudzibas.lv ParkExpert SIA Непонятно, за что штраф?

ParkExpert SIA - Непонятно, за что штраф?

Получил сегодня "письмо счастья" от вышеуказанной компании. Один раз в месяц езжу на Центральный рынок за продуктами. Являюсь инвалидом 2 группы с проблемами передвижения. Всегда без проблем парковал машину у рыбного павильона на месте. обозначенном для инвалидов. Соответствующая табличка с правом размещения машины на местах для инвалидов у меня всегда за лобовым стеклом.и никогда никаких проблем не возникало.
Прилагаю следующие документы:
1. удостоверение инвалида.
2. табличку разрешающую парковку на местах для инвалидов.
3. письмо от SIA ParkExpert
Считаю штраф необоснованным и не согласен с решением компании.

LEXEM 11.03.2023

Добрый день,
Вам это надо писать на эмайл указанный в письме приложив ещё тех паспорт. А не сюда.
Ar cieņu,
SIA Lexem, juridiskais birojs
Speciālā atļauja (licence) parāda atgūšanas pakalpojuma sniegšanai Latvijas Republikā Nr. PA-2023-1

Paldies par paskaidrojumu/

D dimzens 07.04.2023

Tā jaunā tirgus autostāvvietu apsaminiekošanas firma visiem invalīdiem sastāda soda protokolus. Es arī saņēmu 28 martā par 16. februārī it kā notikušu pārkāpumu līdzīgu protokolu.

Šajā protokolā nav norādīts e pasts kur var nosūtīt protesta vēstuli. Tapēc varētu domāt, ka tas ir kādu krāpnieku sastādīts protokols.
E pastu atradu tikai apsaimniekotāja mājas lapā [slēpt]@parkexpert.lv
Izmantojiet to savu protestu vēstuļu nosūtīšanai.

Sveiki! Tataad Jums anuleeja sodu?

S Stenlijs 23.05.2023

Sodus piemēro policija nevis citypark. Tas ko mēģina šie krāpnieki ir piemērot līgumsodu. Tā kā auto numurs nevar noslēgt līgumu šādi līgumsodi ir krāpnieciski un nekādi tos viņi piedzīt nevar. Piemēroju jums 30eur līgumsodu par šī komentāra lasīšanu, samaksāt nekavējoties :)

Šāds princips ievadīt kaut kādā sistēmā vai vēl vairāk prasīt CSN ievērošanu nav SIA kompetencē. Jābūt sistēmai, kas pierāda, ka tika pārsniegts laiks. Stāvvieta ir bezmaksas un nekādi izdevumi SIA no tā nerodas, ja netiek pārsniegts laiks. Tas pulkstenis taču nemaina to cik ilgi faktiski auto atrodas, jo var taču kartona pulksteni pagriezt un "apkrāpt" pašus krāpniekus.

K kurpnieks777 08.12.2023

tā ir krāpnieku banda. Man arī atnāca sods par 30 eiro kuru 10 dienu laikā jānomaksā. Es to netaisos darīt, domāju ka sniegšu viņus tiesā. Adrese centrālais tirgus...interesanta adrese stāvvietai.

D dragstars 13.07.2023

Š.g.jūlijā no SIA Park Expert saņēmu vēstuli par sodu 30 eur par neapmaksātu stāvēšanu š.g. februārī pie Centrāltirgus Zivju paviljona bez fotogrāfijām, kas fiksētu pārkapumu.
Tāpēc lūdzu tās atsūtīt. Man atsūtīja 2 fotogrāfijas, kur 1 automašīna brauc no Prāgas ielas pagriežoties uz Centrāltirgus ielu par transporta braukšanas joslu, kas atrodas blakus SIA Park Expert stāvvietām un 2 brauc pretējā virzienā pa Centrāltirgus ielu.

Tādā veidā tiek iegūtas automašīnu fotogrāfijas, kas brauc garām šai stāvvietai un atsūtītas soda kvītis. Tādā gadījumā būtu jāvēršas pie Patērētāju Aizsardzības biroja.
SIA Park Expert valdes priekšsēdētājs ir deputāts Egdars Kalējs, un iegūtās īres tiesības no Rīgas Domes stāvvietas apsaimniekotājs izmanto negodprātīgi.

Pilnigi atbalstu!

E Evgeniwv 21.07.2023

Пришло 4 штрафа, встовал на инвалидные места,с пропуском,привозил инвалида 1 группы, что это за безпридел, в июле получил за март, даже за 12 минут штрафуют, Зачем тогда места для инвалидов,всю жизнь ставили безплатно.

K kurpnieks777 08.12.2023

Да пошли они в жопу. мне тоже за 10 минут 30 евро прислали. Несобираюсь оплачивать. Из за этой стоянки теряются клиенты на рынке. Там вобще то стоянка хотя бы на 1 час должна быть бесплатная. как во всех торговых центрах.

S [email protected] 27.07.2023

Jāvēršas pie Patērētāju Aizsardzības biroja

R Romans1992 07.03.2024

Es atstāju savu auto jūsu stāvvietā, automašīna samaksāja par stāvvietu no 14:24 uz stundu un atgriezās nedaudz vēlāk, 15:42. Jūs man iedevāt sodu pilnā apmērā 30 EUR (Mobillity app nav informaciju par 30 EUR sodu), bet es maksaju, it kā es būtu nav samaksāts par parku. Uzrakstīja SIA Park Expert un viņi atbildeja ka sods ir vienads visiem. Es nepiekrītu, ka man 18 minūtēs jāsamaksā pilns sods, es jau samaksaju 4,50 EUR par stundu. Labak vieņiem nemaksāt viss par, man viena stunda ir 4,50 EUR + 30 EUR, ja butu 3 stundas ari būs sods 30 EUR? Zagli

J Juris Polunins 17.03.2024

Zaglis ir edgars kalējs