www.sudzibas.lv Parketa Centrs lamināta ieklāšana

Parketa Centrs - lamināta ieklāšana

Pasūtīju parketa centrā laminātu un pasūtīju arī ieklāšanu viss tika samaksāts. Bet ak vai, kad nonāca līdz ieklāšanai sākās visādi pekstiņi: aizmirsuši pirms mēneša iekļaut grafika, tad atsūta kaut kādus puišeļus, kuri laikam lamināta ieklāšanu redžējuši pa TV. Atstarpes no sienām vismaz 3 cm, nepareizi nogriezti dēlīši, šķī pielikts. Malu pielikšanu vispār neveica... pēc ilgām debat'[em ar uzņēmu atsūtīja kādu uzlikt maliņas, atnāca it kā pielika, bet skatos, vietām nav pat pie sienas pieskrūvētas.
Tā kā labāk ieklāšanu nesūtiet šeit

G

K kz 20.06.2008

man bija pilniigi tas pats veikala visu samaksaaju ap 900ls sak likt izraadas veel to un shito vajag, piemaksas mistiskas!!!nepatikams kantoris!

E Edmunds 21.11.2011

Tad griezieties pie labiem meistariem un zvaniet 20080210

E elenalv2000 30.05.2013

У меня еще хуже. Ламината заказала на 1200 латов. Укладчик уложил все не так, как ему сказали, потом приезжал перекладывать, уложил в правильном направлении, но швы плохо состыковал. Потребовал денег за подрезку и приезд. Пробил доской стену, на мои замечания реакция была: Это вы сами сделали. Это не мы.
Когда стала жаловаться начальству фирмы, со мной менеджер вообще отказалась разговаривать. Так что мой совет: на ...такие укладчики и лучше в этом магазине ничего не покупать.