www.sudzibas.lv Pargajieni.lv Gida neprofesionalitāte

Pargajieni.lv Jānis Zariņš - Gida neprofesionalitāte

Gids, Jānis Zariņš neizpildīja pasākumā solītos punktus.
Iegādājāmies divus kuponus uz pārgājienu "Saulrieta taka Saulkrastos".
Aprakstā bija minēts, ka:
1. "pie stacijas ir iespēja novietot savus auto" - tādas iespējas nebija.
2. "sāksim ar nelielu ieskatu vietējās dzelzceļa stacijas un dzelzceļa līnijas vēsturē" - ieskata nebija.
3. "velomuzejā mūs gaida aizraujoša ekskursija un viktorīna par Saulkrastiem un velovēsturi; labāko atbilžu autori saņems nelielas balviņas" - nebija ne viktorīnas ne balviņu.
4. "staigājot pa taku uzzināsim interesantus faktus par Saulkrastu pilsētas vēsturi, kūrortu un vēsturisko Neibādi" - nekas netika stāstīts.
Kuponā netika minēts, ka pārgājiens notiks paātrinātā tempā, var teikt gandrīz skrienot. Kupons tiek piedāvāts arī pirmsskolas vecuma bērniem, kurus par laimi nebijām paņēmuši līdzi, jo pārvietošanās pa slideno, reljefaino Saulrieta taku, tumšā mežā notika tikpat ātri kā visā pārgājienā kopumā.
Tā kā mums drošība bija pirmajā vietā, atļāvāmies tempu samazināt līdz mirklim, kad visa grupa ar gidu priekšgalā bija atrāvusies un pazudusi skatam. Konstatējot šo faktu, zvanījām uzreiz gidam pa tālruni 26980327, jo bija pilnīga tumsa (lāpas liesmu vējš bija nopūtis) un nespējām orientēties apkārtnē. Uz zvaniem gids neatbildēja un neatbild vēl joprojām. Atpakaļ viņš nenāca un mūs nemeklēja. Mēģinājām no meža kaut kā iziet pašu spēkiem, kas protams bija sarežģīti un emocionāli nepatīkami, jo valdīja pilnīga tumsa.
Kad tikām ārā uz ielas līdz kuponā solītajai Saulkrastu stacijai bija vēl ejams tāls ceļš, kuru nepārzinājām. Tādēļ izvēlējāmies doties atpakaļ uz sākumpunktu, kur bija novietota automašīna. Tas prasīja vēl papildus stundu iešanu ar kājām, jo autobuss nekursēja un citu transporta iespēju nebija.
Mīļie, cilvēki, neuzķeraties uz šī gida piedāvātajiem pasākumiem, jo to apraksti neatbilst patiesībai un Jūsu drošība viņam nerūpēs, interesēs tikai iekasētā nauda par kuponiem.

Komentāri (3)

A Aldonis Puskažociņš 17.01.2017

Ieraksta autors, ticami, ka daunis!
Kas atļauts Jupiteram, nav atļauts vērsim. Bet nu skaidrs, ka jebkurā gadījumā, ir daudz labāk, ja esi materiāli situēts, nekā pliks un nabags.
Ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, samaksāt par studijām savam bērnam. Tu vari? Ko tu darītu, ja vinnētu 50 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/3OxSEu

Latviešu tautas 17.01.2017

Aldonis! Tu esi DRBILS!

Aldonis Puskažociņš - krāpnieks!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes