parfumelux.lv interneta veikals - Krāpnieciski darījumi

Vēlos informēt un brīdināt par internetveikala parfumelux.lv pārkāpumiem. Pasūtīju dāvanas Ziemassvētkos - trīs parfīmus. Prece netika piegādāta laikā. Konsultējoties ar PTAC, atteicos no preces un palūdzu minētajam uzņēmumam atgriezt iemaksāto naudu. LR likumdošana paredz, ka nauda jāatgriež pircējam 14 dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas. Preci pasūtīju 15.12.2020. Naudu neatgriež, PTAC neatbild, preci neesmu saņēmusi. Uz tālruņa zvaniem neatbild, epasti neoficiāli un uz situācijas regulāciju nav vērsti.

Интернет магазин parfumelux.lv это мошенники! Никакого товара и возврата денег! Не заказывайте! Те кто попался на их удочку, пишите заявление в полицию! После такого количества негативных отзывов, непонятно почему сайт еще не закрыт.

S Sandra L. 01.08.2021

Arī pasūtīju smaržas Parfumelux intenetveikalā 15.05.2021,joprojām sola preci,vai atgriezt naudu!Saita īpašniekiem Ievai Biteniecei un Ārim Biteniekam ir gluži vienalga par sūdzībām,netērējuet velti laiku un nervus,rakstiet uz PTAC un uz saitu iesniegumu par naudas atgriešanu,un tālāk jau policija tiks galā ar šiem kràpniekiem!

I Irena75 07.07.2022

Taapat ar mani : samaksaaju 11 eiro 2020. gadaa par anglu kreemu un joprojaam gaidu zinas no "Ievas". Soliijaas piegaadaat "oktobra saakumaa".
Nauda arii netika atgriezta un PTAC nevareeja liidzeet, jo summa paraak maza, lai veiktu kaut kaadas darbiibas pret e-veikalu.