Parfimers.lv - operatīvi

Pasūtīju ne visai zināmu odekolonu,atzvanīja sestdienā un jautāja vai esmu ar mieru pagaidīt 5-6 dienas.Piekritu un tiešām korekta attieksme,saņēmu savā pasta stacijā kā bija runāts.Prece ražota Spānijā un atbilst visiem parametriem.Visādi brīnumi te ir lasīti,bet nu man laikam tas gājis secen.

K

Z zeltene-_- 07.03.2015

Pasūtīju šai interneta veikalā Lacoste Pour Femme 90ml testeri. Arī, ātri atzvanīja un lūdza vai varu 5-6 dienas pagaidīt. Protams, ka varēju. Kad saņēmu, biju priecīga, jo smarža it kā bija īstā un viss it kā ok. Tikai likās, ka ātri izgaist, bet nodomāju, ka varbūt man tikai liekas...Tā kā man bija palikušas vēl vecās, veikalā pirktās, tad šitās noliku uz plauktiņa.
Nu neko, pagāja apm. 2 nedēlas, paņemu savas jaunās un še Tev - no smaržas ne vēsts! Izpūšot, vispirms rodas stipra spirta smaka un vēlāk uz rokas paliek kaut kāda pavisam vāja, praktiski nesajūtama salkana smarža, kas attāli atgādina oriģinālo...
Esmu šokā, lai neteiktu, ka vairāk...preces atgriešanas termiņš arī jau beidzies, tā, ka mana ticība mūsu interneta veikaliem atkal ir diezgan iedragāta...
Lieki, teikt, ka iepriekš biju palasījusi internetā, bet nekādas sliktās atsauksmes par šo veikalu neatradu, kaut nebija arī īpaši daudz labu atsauksmju, bet no nolēmu riskēt - šoreiz risks pamatīgi neattaisnojās:((

I Innuendo 08.01.2016

не попадала на такое у них >< всегда лучше оплатить на месте, сразу открыть, понюхать и вернуть ежели что. у них типа гарантия качества есть якобы. мб и обменяют.

E elliur13 14.07.2015

Всем известно что не все то золото что блестит и не все то "ОРИГИНАЛ" если это продается в красивом МАГАЗИНЕ. По этому принципу я заказал туалетную воду HERRERA for MEN на странице ввв.parfimers.lv. Цена вполне приемлема, это не первая моя покупка парфюмерии в интернет-магазинах. В этом первая и последняя. Что я увидел ? Такой КРУТКИ и левака я не видел с начала 90-х годов !!! Мало того что упаковка выглядит (во время наших то возможностей) как последняя дешевка сделанная наспех, так в той жидкости которая считается туалетной водой плавает всякая гадость, будто ее заполняли из аквариума с рыбками.Пробка/крышка просто падает переверните вы бутылку. На качественной бутылке(то что продается в МАГАЗИНЕ) четко пропечатаны логотип и пробка защелкивается. Распылитель при первом нажатии шатается. Запах не пробовал, на себя не брызгал - боюсь ожега или еще какой заразы. Ну вот, как-то так!!! А да, обменял назад на деньги без лишнего слова.

а Анна03 27.07.2016

Заказала себе духи Valentino Valentina. Упаковка и флакон выглядят как оригинал, абсолютно всё совпадает. Но стоило мне присмотреться получше, я заметила, что на флаконе есть несколько царапин. Потом, когда стала проверять духи на стойкость, поняла, что абсолютная подделка. На коже - максимум час. Курьер даже чек не привёз. Не советую этот интернет-магазин. Будьте осторожны.

I Inese Kricka 29.06.2017

šausmīga pieredze ar parfimers.lv interneta veikalu. pasūtīju preci, operatīvi atzvanīja, teica, ka jāgaida 6 dienas. piekritu, un rezultātā nācās gaidīt 21 [!] dienu, kamēr saņēmu savu pasūtījumu. ļoti nolaidīgs darbs! NEIESAKU ieekonomēt tos pāris EUR, lai iegūtu šādu "servisu"!