Paralex SIA, lidojums ar lidmašīnu - lidojums, ko nevar realizēt

Š.g. vasaras sākumā saņēmu Dāvanu serviss.lv iegādātu dāvanu - 15 min lidojumu ar lidmašīnu virs Gaujas ietekas un Rīgas jūras līča (nodrošina PARALEX). Bet diemžēl esmu ĻOTI vīlusies, jo nav iespējams šo lidojumu veikt un dāvanu vispār izmantot.... Saņēmu šo dāvanu, lai savā 30 g dzimšanas dienā varētu lidot kopā ar ģimeni. Kopš dāvanas saņemšanas brīža katru nedēļu esmu zvanījusi un rakstījusi kontaktpersonai, bet vienmēr esmu saņēmusi atteikumu vai nu sliktu laika apstākļu dēļ vai arī lidmašīnas remontdarbu dēļ, vai arī atbildi nesaņemu vispār. Nepilnu 3 mēnešu laikā ne reizi nav bijusi iespēja veikt lidojumu! Bez tam dzīvoju turpat netālu no lidlauka un ļoti labi redzu, ka šī lidmašīna lido, bet man atsaka... Lielākajā daļā no atteikuma reizēm laiks ārā ir bijis lielisks un noteikti piemērots lidojumam! Vienā no sarunām pilots (ja viņš vispār ir tiesīgs un spējīgs vadīt lidmašīnu) man pajautāja par apmaksu, bet es atbildēju, ka man ir dāvanu no karte no Dāvanu serviss, pretī uzreiz saņēmu atbildi, ka pēkšņi lidot tomēr šovakar nevarēs, viņš ir aizņemts...!?!?! Bērni arī sacerējās un sapriecājās, bet rezultātā ir tikai izbojāts dzimšanas dienas aktivitātes prieks un ir pamatīga vilšanās.

I