Par to ka nevar ka man 17 gadīgam cilvēkam nevar samaksāt neoficjāls darbs - Krāpšana

Es vienu dienu izdomāju pameklēt darbu pirms ziemaa svētkiem un uzgāju ka LTD Global Trade(Gints Skinca) ir ielicis to ka var strādāt pa 25-30euro dienā es uzrakstīju šai personai atbildēja aizbraucu strādāt uz rīgu no laukiem...nostrādāju 4dienas.pirmajā dienā iedeva 5e es tāds labi aizbraucu otro dienu noatrdāju iedot atkal 5 e saka ka vairāk nav es tāds labi pieņemsim tad paliku rīgā jo nepietika naudas uz mājām aizbraukt paedu vismaz vakariņas paliku pie drauga...tad trešajā diena iedeva 20e es tāda nu pozitīvāk ir aizbraucu ceturto dienu neko nejadeva es sapratu ka nemaksā pat 17gadīgam cilvēkam un aizbraucu prom no turienes um vel jo projām saka kautkādus attaisnojumus ka nav naudas kaut kad sazinājos ar to kas viņam samaksā lai samaksātu darbaniekiem šis teica ka ir samaksājis bet tas cilvēks kuram jāmaksā nevar samaksāt.atstāšu viņa numuru vel(26554093)

K Kaspars Bariss 30.12.2020

:d

N Noboby 30.12.2020

Tu sūdzies par to ka pats pārkāp likumus un vēl kaut kas ir slikti?

M Mego izmeklētājs 30.12.2020

Jebkurš darbs sākas ar līgumu un darba drošības instruktāžu

B Buhariks 30.12.2020

Tāda ir realitāte, par to ka nevar pat par to ka var un nevar pat oficjāli

A asdasd123 30.12.2020

впринципе типичная латвия . бесплатный совет - хочешь зарабатывать , уезжай .

Vagons Komā 31.12.2020

Vajadzeja jau 1. diena aiziet prom. Liela daļa cilvēki ir negodīgi un darīs visu, lai savas saistības nepildītu, tā ka nedrīkst uzticēties.

A Armands20 31.12.2020

Ja 17 gadu vecumā vēl nemāk rakstīt, tad vairāk par 5 EUR dienā nepelnīsi!

čalīt ej paārstēties tev tiešām to ļoti vajag

K Kaspars Bariss 26.04.2023

Nē, tu!

kas tev ir vai tu nevari pieaugt tu tikai uzvedies kā zīdainis

Jetī aizver muti