www.sudzibas.lv Par Subaru Serviss,attieksme

Par Subaru - Serviss,attieksme

Sveiki.Es gribeju uzrakstit savu pieredzi laika(2008-2009) ar Subaru STI.Masina nav veca 2004.Bija jaatrod viena, Pavisam vienkarsa redzema, ka izradijas velak.vaina masinai un viss.Jasak jau laikam ar tadiem lielakiem un skaistakiem Vardiem, ka piem.Partner Motors.Tacu liels un Skaists gan jau atradis.Tad nu ta velejos lai veic diagnostiku(nolasa kludas utt.)Labi, nak vecis ar skaistu zilu kompi roka, nemaz nesveicinas, iekapj ieksja lasa kludas, bet ta ari neko neatrod un aiziet.Pec tam cita vieta kluda tika atrasta un viss bija skaidrs.Bija vel citi gadijumi ari.Sajuta tada, ka velas tikai naudu, darbu izdarit?tas nav galvenais.Vairak tur nebraucu.
Tad Ad rem auto, jauns ieksa smuki.Jauni cali sez, sarunajam pierakstu uz citu dienu, jo meistars, kuru man vajadzeja neesot sodien.Tad es braucu norunataja diena, atstaju masinu ar ceribu, bet neka.Zvana un stasta pilnigas mulkibas, tas meistars kuru vajadzeja ta ari nebija atnacis!Ari skaistus ciparus sauca, kaut gan vaina nebija pat ne tuvu tur kur vijni runaja, izblomeja manu auto vel beigas.Nevelos ari tur braukt pec palidizbas.
Slaveinais JAC.Masinai vajadzeja atsaiti nomainit, Janka laikam varda bija tas kurs tur kustinaja to visu lietu, tads ar bardinu.Sak piedavel detalas kuras nemaz nevajag, kkads calis skrien jau uz noliktavu mekleet, gaidu kadas divas stundas vismaz.Beigas atsaite Nemaz netika nomaonita, naudu labak skaidra maksat, jo ar karti busot procenti, ceki nekadi nu pasi saprotiet ja.Izniekots tikai laiks un nauda.Talak Enimaauto, Marupe.Dzejolitis skaists majaslapa, varat palasit.
Gints varda.Pilnigs sviests seit bija, masinu dzinu vairakas reizes, bet ta ari nekas netika atrasts vai pareizak sakot Pateikts.Naudu protams nema, divas reizes maksaju, teica, ka esot salabots defekts, bet ka bija ta ari nesataisija.Tad vel Dima tur tads elektrikis bija piebraucis(MORO)Redline Performance.Tads nepaedis.Rokaspiediens jau parada, kas bus gaidams.Tas ari pilnigi neko It ka nesaprata, es vairak, ka vienkars cilveks saprotu.Un ari neka beigas.Lai vins priecajas tas Gints, ka ta tas tika viss ta aizmirsts.Neiesaku, ja nu vienigi galigi nav ko darit un problemu par maz dzive.
Simkus.kaut ko pasaka vismaz!Paldies vinam par to.Vel tad brinums ir ka Taimeris, bet tas taa.
Forumi, subarupower vispar mukjibas runa, nekadas realas informacijas tur nav.ir zem tiem pasiem augstakminetajiem Specialisteim.

Beigas atradu vainu pie pavisam vienkarsa diagnostikas specialista, kuram vienalga vai tas ir Subaru vai Golf.pie tam vel kaut kads students bija.Loti labi darija savu darbu, pierakstija visu izskaidroja, kapec.

P.s.Masinai vel detala viena pazuda veicot so braukasanu no viena pie otra.

Mana pieredze bija loti slikta, nekad vairs neversisos pec palidzibas pie siem Specialistiem vai Dileriem.Kauns par darbu, par attieksmi, par Subaru. vardu.

K

D dfg 06.08.2010

:) nebrauc ar tādu mašīnu tev vai nu izplūdes gāzes salonā vai benzīna tvaiki. uzmanies! nu i kas par vainu bija? vnk tā pat interesei.

E Eseseseseseses 06.08.2010

nu nevar buut, ka biji 4-5 servisos un nevienaa cilveeki nejeedz, ko dara. kaut ko tu te ne taa staasti...

K kaspars 06.08.2010

Jaa tiesi ta, tu pareizi esi izlasijis un sapratis, APSVEICU!
Reali stastu savu pieredzi!
Varbut ari, ka jedz, ja maksas.

K kaspars 06.08.2010

Tapat nekas Dzive nenotiek!Gan jau kadam bija ari labaka pieredze, bet man bija sada.
Atvainojos par dazam pareizrakstibas kludam.