Par sociālās palīdzības dienesta nozīmētu aprūpētāju - Vecu un vientuļu cilvēku apkrāpšana

Esiet uzmanīgi un sargājiet savus tuviniekus no sociālās palīdzības dienesta nozīmētās brīvprātīgās aprūpētājas : Silvijas Lipiņas (dzimusi 1947.gada 2.jūlijā), kura "itkā" nesavtīgu mērķu vadīta iegūst aprūpējamā uzticību un pilnīgu pakļaušanos. Vecie un slimie cilvēki tiek pilnībā izolēti no saviem tuviniekiem. Rezultātā šī krāpniece ar viltu un maldiem reģistrē fiktīvas laulības un iegūst testamentus.

Veiklā darbone savu rūpalu ir izstrādājusi kā labu sistēmu-darbojas komandā ar advokāti Ilizanu Karlovsku.

R

J Juris Piengalvis 05.07.2017

Darbojas kaa lauvas,paprieksu atskir no bara,tad kopiigi apeed,dabas likumi.Protams ari radinieku vaina ir,jo vini ir atsvesinaajusies,reti liekas zinus,aizmirst par veco,jo dziivee citas probleemas,un te uzreiz labs cilveeks,iejutiigs,izpaliidziigs,un ir limuziins janunakts kraasaa,un izraadaas ka radinieki upuri sauc par mirttanti Bet viss ir no taa ka nav labas attieciibas ar radiniekiem,jo ja buutu labas,tad nebuutu taa neuzticeetos svesiem,bet vecim taa vajag siltuma,pietiek ar paaris miiliem vaardiem,un radinieki ir apcakareeti,bet dazreiz varbuut ari vajag apcakareet,jo radinieki ari gaida mantojumu,tikai tos miilos vaardus,un siltumu negrib dot,jo juutas drosi,ka peec likuma viniem taapat pienaakaas,ko tur veel vinu apruupeet,un te bah,kraapnieciiba.Labi nav ne ta,ne taa,Cilveeki miiliet savus vecos radiniekus,un taa nenotiks