www.sudzibas.lv Par izrakstīto administratīvā parkāpuma protokolu Neloģisks Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbs

Par izrakstīto administratīvā parkāpuma protokolu - Neloģisks Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbs

Vai tiešām pašvaldības policijas darbinieki ir spējīgi izrakstīt tikai soda kvītis? Situācija, šodien 2.04.20 novietoju auto pretī darba vietai dzirciema ielā 27, ne tikai es, bet arī citi mani kolēģi, tā kā ar auto uz darbu braucu reti, tad nu zinādama ka šajā ielas pusē var novietot bezmaksas stāvēšanai to arī izdarīju. Pēc darba dienas beigām izejot no darba ieraudzīju vējstiklā soda kvīti 40 euro apmērā, paskatoties apkārt pamanīju ka dažām mašīnām ir soda kvītis, bet dažām nav, arī tajā skaitā dažiem maniem kolēģiem nebija soda kvītis. Tad nu gāju skatīties zīmi ielas sākumā un protams parādīJusies zīme apstāties/stāvēt aizliegts. Nekavējoties zvanīju, lai noskaidrotu no kura brīža ir parādīJusies šī zīme, tad nu man paskaidRoja tā novietota kopš 27.03.20, tā iemesla dēļ, lai varētu attīrīt ielu no smiltīm, nopietni? Tā smuki izrakstat soda kvītis kopš 27.03-2.04, un vēl ta iela nav tīra, jo prātiņš parak īss, vai algas nav no kā izmaksāt pašvaldības polivijas darbiniekiem? ! Katru dienu šajā ielā auto lielākoties nenovieto vienu un tie paši cilvēki. Vai tiešām šobrīd vajag attīrīt ielas no smiltīm un tādēļ cilvēkiem liek 40 euro soda naudu kopš 27.03.20, kāda ir loģika? Ja pretējā ielas pusē atrodas medicīnas iestāde rsu stomatoloģijas institūts un tur katru dienu strādā cilvēki kuri savu auto novieto tieši institūta vai pretējā ielas pusē zinot ka tās ir bezmaksas stāvvietas, tāpat institūtu katru dienu apmeklē pacienti, katru dienu citi cilvēki un neuzmanības dēļ novieto auto tieši šajā ielas pusē. Arī institūta darbinieki viņiem stāsta ka stāvvietas ir bezmaksas, zinu, ka ceļazīmes ir jāskatās, neuzmanība neatbrīvo no soda, pašsaprotami, bet stāsts šoreiz nav par to, šis jau ir klasisks pašvaldības policijas gājiens. Sarunas turpinājumā jautāju kādēļ citiem ir sodi un citiem nav sodi uzlikti par šo stāvēšanu neatļautā vietā, jo kā jau minēju citiem kolēģiem soda kvītis nebija, lai gan mēs vienlaicīgi no plkst. 9: 00 novietojām mašīnas stāvēšanai uz ko man darbinieks atbildēja, ka esot pietrūkUši protokoli un nākamā ekipāža braukšot vēlāk visiem parējiem izrakstīt sodus, nopietni? Nē nu malači mums tie pašvaldības policijas darbinieki, prātiņš ir tik daudz kā izrakstīt soda kvītis un uzlikt savu parakstu, nu malači, ta tik turpināt. Tādā valstī dzīvojam, vispār valstiskā līmenī gājiens, kārtējais, rodas jautājums vai tiešām šajā iestādē nav neviens loģiski domājoš cilvēks, vai tiešām ir tik grūti izziņot medicīnas iestādei ka nepieciešams attīrīt ielu no mēsliem un minēt datumu, vai periodu, plkst no - līdz, nedrīkst novietot savu auto iestādes darbinieki un to apmeklētāji, tāpat arī apkartējo māju iedzīvotāji kuri novieto savas mašīnas stāvēšanai un ļaujiet uzsvērt it īpaši šajā laikā valstī, arkārtas situācija taču sasodīts ka daudzi no mums ir pašizolācijā, karantīnā un iespējams neiziet no savas dzīvesvietas, vai tiešām prāts nesniedzas tik tālu, papīra pietrūkās protokoliem nu fantastiski, kads iztika bez 40 euro soda, es noziedošu papīru uz kura uzdrukāt paziņojumus un ievietot iedzīvotāju pastkastīteis vai uzlīmēt uz ardurvīm katras ēkas ieejā, vai tiešām pietrūkst papīrs, vai prāts? , ja pasi nevelaties risināt so jautājumu nododoiet par pienākumu rnp darbiniekiem lai tie informē cilvekus papira forma vai informet telefoniski, epasta. Ir taču 21. Gasimts un rsu stomatoloģijas institūtam ir epasts un arī telefona nr, paziņojumā lūgt iedzīvotājus, medicīnas iestādes darbiniekus pievērst uzmanību uz to ka jāatbrīvo, vai nedrīkst novietot auto tada un tādā ielā un tādā laika posmā, lai to sasodīto ielu no tiem mēsliem beidzot var notīrīt, lai cilvēki ir informēti, nevis visiem tik likt sodu vēlreiz vēlos uzsvērt uz to kā jūs nesaprotat ka tā iela netiks atbrīvota un kā jums nepielec ka katru dienu tur auto nenovieto vienu un tie paši medicīnas iestādes pacienti, daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji! Vai tiešam pašvaldības policijai pietrūkst nauda vai arī Rīgas neesošajai domei kurai tagad vajag ielas tīrīt un ka vienīgā iespēja pašvaldības policijai ir uzlikt šadu zīmi un iekasēt naudu no cilvēkiem. Nu malači! Fantastiks darbs sabiedrības labā!

Papildināts Evija Evija 04.04.2020

Domataj un lidzigi domājošie ļaudis, varbut beidziet domat, bet kaut ko dariet, Jums jau patik klikskinat un komentēt un salikt like, nelaik :) paris klikski un Jūs varat iepazīties ar jaunāko informāciju un foto uzņēmumiem zem sūdzības :"Pasvaldības policijas sadaļā" velreiz atgadinu, neuzmaniba neatbrivo no soda, un velreiz nejau par so stāsts, stāsts ir par to ka notiek naudas izkrāpšana par iemeslu minot ielas tīrīšanu, zime tika šī iemesla del izvietota, bet 3.04 tiesi vienu dienu pec manas sudzibas izvietosanas sudzibas.lv portālā zime tika nonemta un ļaujiet uzsvert - iela NETIKA notirita! Cik uzskatami var redzet to ka ieliek kads sudzibu, ta pazud zīme, ja es nebūtu rakstijusi, tad cik ilgi vel cilvekiem izrakstītu soda kvitis par šo it kā ielas tīrīšanu :)? Domataj, redziet musu diskurss būs novedis ari pie kaut kadas Pasvaldības policijas darbības, vismaz zimi noņēma un cilvekiem vairs neliks 40 euro sodu :) bet vispar labak butu panemusi slotu roka un notitijusi tas smiltis, bet nē nē ztas jau nav vinu darbs, no ka butu lielaks labums, saprastu par ko tad mes tos nodoklus maksājam, bet viss tomēr liecina par to ka tomer vini ir spejigi tikai izrakstīt soda kvītis. Jūs turpiniet maksat sodus par pārkāpumiem, katra sabiedribas locekļa pienākums to darit, ja zinat ka esat neieverojis likumu, tas ir apsveicami, vairak tadus godigus ļaudis, tik apzinīgus ka Jūs,turpiniet maksat un nenodarboties ar klapatam, vismaz kads to valsts budžetu pilda :) Es tikai PAR taisnīgumu, lai būtu skaidrība :)

E

D Domaataajs 03.04.2020

Kāpēc gan lai viņi par kaut ko brīdinātu? Novietojāt, kur nedrīkst? - novietojāt. Sods ir pamatots? - pamatots..
Kāpēc lai izrakstītu brīdinājumu par to? Neievērojāt? - nu neko darīt, par kļūdām jāmaksā. Nākamreiz, iespējams, pamanīsiet, pirms novietosiet auto, būs mācība. Par iemeslu, kāpēc novietojuši zīmi.. kāda starpība, viņi gribēja un izvietoja. Tāpat, kā viņi var zināt, kur Jūs strādājat, izrakstot soda kvīti un vēl - ko tas viņiem maina? auto atradās, kur nevar. Vai "cilvēcīgāk" būtu bijis brīdinājums? - jā, iespējams. Bet jebkurā gadījumā pārkāpums ir un paliek pārkāpums...

E Evija Evija 03.04.2020

Piekrītu vēlreiz, minēju jau tekstā ka jāskatās zīmes, bet stāsts nav par šo, vēlreiz atkārtošu tieši Jums. Stāsts ir par to ka sākumā cilvēki jābrīdina un tad ja atkārtoti neievēro kā šajā gadījumā "ceļu satiksmes organizācijas izmaiņas", tas liekat sodu, bet šis nestrādā, jo kopš 27.03 nekas tur nav tīrīts, bet liek tikai soda cedeles, kur ir loģika šai darbībai, IELA NETIEK ATBRĪVOTA UN CEĻŠ NETĪRĪTS? Kuram to ceļu vajag tīrīt šobrīd? BRĪDINĀT VAJAG un nevis katram individuāli, bet uzņēmumumus un pie tablo daudzivoklu mājās, ka to dara RNP, RNA. Tas Jūsuprāt nebūtu normāli?

D Domaataajs 03.04.2020

Jūs visiem 4 komentāriem atbildat ar vienu un to pašu tekstu.. Es jau uzrakstīju par šo savā komentārā, bet vēlreiz atkārtošu tieši Jums - "Vai "cilvēcīgāk" būtu bijis brīdinājums? - jā, iespējams. Bet jebkurā gadījumā pārkāpums ir un paliek pārkāpums..." un " Par iemeslu, kāpēc novietojuši zīmi.. kāda starpība, viņi gribēja un izvietoja."

E Evija Evija 03.04.2020

Tādēļ ka neviens no tiem kuri komentē ne tikai NELASA lidz galam, bet arī neizprot rakstīto lietas būtību, ka tādējādi jau IELA NETIKS ATBRĪVOTA! ARĪ ŠODIEN SAJA IELA STAV MASINAS UN DALA IELAS IR ATBRIVOTA NU BRAUCIET UN TĪRIET TO IELAS DALU KURA STAV BRIVA, VAI TOMER TADS NAV NOLUKS TIRIT IELU, BET IEKASET PERIODISKI NAUDU, JO SI NAV PIRMA REIZE KAD CILVEKIEM LIEK SODUS, TAS JAU NOTIEK PERIODISKI UN TIK LOTI IZDEVIGI SADA VIETA LIKT PAGAIDU ZIMI APSTATIES/STAVET AIZLIEGTS, CILVEKI KATRU DIENU MAINĀS, VAI TIESAM NEVAR NOLIKT KADU NOROBEZOJUMU, TIEŠI TAJA 27.03 KAD ZIME TIKA MAINĪTA UN NO RITA KAD VISI DEVUSIES UZ DARBU UN VEL CITI NAV PASPĒJUŠI NOLIKT SAVAS MAŠĪNAS VAI VAKARĀ KAD MASINAS LIEK TIKAI DAUDZIVOKLU MAJAS IEDZĪVOTĀJI, KURUS SAJA GADIJUMA VAJAG BRĪDINĀT IEPRIEKSEJA DIENA SALIEKOT CEDELES AR BRĪDINĀJUMU KA NOVIETOT MASINU RIT NEVER, JO TIKS TIRITA IELA, NU VAI TIESAM TO TIK GRUTI IZDARĪT VAI ARĪ NEVIENS NAV IEINTERESETS IEDZIVOTAJUS SAKUMA BRIDINAT, BET SAKT AR SODU IZRAKSTĪŠANU. KO JUS VEL NESAPROTAT!? VAI JUS VELEJATIES CITA VEIDA ATBILDI NO MANIS?

D Domaataajs 03.04.2020

"Tādēļ ka neviens no tiem kuri komentē ne tikai NELASA lidz galam" - Paldies, ar šo uzlabojāt manu piektdienu, ļoti sirsnīgi izsmējos.
Caps lock lietošana nepadara Jūsu viedokli spēcīgāku.
Bet kāpēc lai brauktu un tīrītu to mazo krikumiņu, ko var notīrīt, ja speciāli šim ir izvietota zīme, ka stāvēt nedrīkst, lai varētu visu normāli notīrīt? Vai Jūsu ieteikums ir notīrīt to mazo krikumiņu, un tad, kad nākamais aizbrauks, lai brauc un notīra jaunos 3 metrus un tad vēl 3 un vēl 3? Vai tāda ir Jūsu vēlme? Vai Jūs būsiet informators - zvanīsiet un teiksiet, ka var tagad notīrīt veselu 2 auto atrašanās vietu. Ceru, ka vismaz Jūs savu transportlīdzekli tajā vietā nenovietojat.
"VAI ARĪ NEVIENS NAV IEINTERESETS IEDZIVOTAJUS SAKUMA BRIDINAT, BET SAKT AR SODU IZRAKSTĪŠANU" - saņēmāt sodu un uzdodat šādu jautājumu? Nešķiet šis viss pasākums tāds diezgan lieks vispār?

E Evija Evija 03.04.2020

Nu prieks ka uzlaboju Jums 5dienu un ka Jus neesat šādā situācijā, prieks, ka Jums tik daudz briva laika komentet katru manu rakstīto burtu :) Jūs skiet esat pasvaldibas policijas darbinieks, lai nu kā bezjedzigi ar Jums diskutēt un nav tik daudz laika pieversties katram domatajam ka Jums ar atbildi. Saprotu tikai vienu, ka tas nemainīsies un sis viss turpināsies tada pasa gara. Dzivojiet mierigi un ieverosim satiksmes noteikumus un un pieversisim uzmanību cela zīmēm,bet neaizmirsism par to ka sākumā cilvekus vajag BRIDINAT un tad IZRAKSTĪT SODA KVĪTIS.

D Domaataajs 03.04.2020

Jūsu deduktīvā domāšana ir diezgan vāja, neesmu ne policijas darbinieks, ne tādam tuvu stāvoša persona. Esmu Domātājs :)
"nav tik daudz laika pieversties katram domatajam ka Jums ar atbildi" - Jā, to pamanīju, kad saņēmu identisku atbildi kā pārējie pirms manis. Un norādiet kaut vienu PAMATOTU (lai pievērstu Jšuu uzmanību) iemeslu (, uz kā pamata likt brīdinājumu. Atverot likumi.lv - LAPK 149.10 - par stāvēšanu CSN 327. zīmes darbības zonā - 40 EUR sods.. brīdinājums nemaz nav paredzēts pēc LAPK.

E Evija Evija 03.04.2020

Jusu destruktīvais viedoklis nekam neder, labak savu deduktivo domasanu butu novirzījis sabiedribas laba, nevis sedejis un domājis komentārus :) Lūgums Pasvaldības policijas darbiniekiem izvertet katru situāciju un atkartosu vēlreiz un vēlreiz ka viss ir loti vienkārši BRĪDINĀT UN PĒC TAM LIKT SODU, jaatrod tam laiks, nevis jaraksta komentāri. Lūdzu deduktivais domataj pievērsieties darbam, nevis rakstīšanai :) cerams kads to sadzirdēs un turpmak stradas sabierības labā!

D Domaataajs 03.04.2020

Man viedoklis nevis neder nekam, bet neder tieši Jums, jo nostāda Jūs diezgan nepatīkamā situācijā - neesat ieguvusi atbalstu savai sūdzībai.
Novēlu Jums jauku dienu, nedēļas nogali un šajā skarbajā laikā sargiet sevi un citus :)

E Evija Evija 03.04.2020

Ta nu gan nesakiet, Jus pats esat šī sabiedribas dala kuru uzmanību esmu pievērsusi :) tagad vismaz zinam ka ir arī tadi pasvaldibas darbinieki, kuri prot rakstit ne tikai soda kvitis, bet komentārus :) liku Jums domāt un detalizēti analizēt manis rakstīto :) vismaz viens sabiedrības loceklis piedalās diskusijā un parāda savas deduktivas domasanas prasmes :) vismaz šajā portālā. Jums arī jauku dienu un veselību, lai zobi nesāp :)

E Evija Evija 03.04.2020

So gudro doma graudu palaidu garām :) "Bet kāpēc lai brauktu un tīrītu to mazo krikumiņu, ko var notīrīt, ja speciāli šim ir izvietota zīme, ka stāvēt nedrīkst, lai varētu visu normāli notīrīt? Vai Jūsu ieteikums ir notīrīt to mazo krikumiņu, un tad, kad nākamais aizbrauks, lai brauc un notīra jaunos 3 metrus un tad vēl 3 un vēl 3? Vai tāda ir Jūsu vēlme?"... tam nav jega, bet kada jega likt zimi, ja cilveki turpina likt masinas, arī nav jēga, un Jus turpinat likt sodus, un nekas neiet uz priekšu, viss ir loti elementāri, ja pasvaldibas policija veletos stradat sabiedribas laba, tad 26.03 vakarā vai 27.03 no rīta novilktu bridinajuma lentu no punkta A līdz punktam B, cela zimes darbibas zonā, kas nebut nav tik gara, un uzliktu BRIDINAJUMA ZIMI, AR UZRAKSTU:"LUGUMS NENOVIETOT AUTOMASINAS STĀVĒŠANAI, JO TIKS TIRITA IELA, PRETEJA GADĪJUMĀ TIKS UZLIKTI NAUDAS SODI(LIKUMA IETVAROS) ", vai bridiniet ka liksiet zīmi, jebko, lai tikai Jusu darbu atvieglotu, tas tiešām ir tik ļoti grūti, ja ĻOTI gruti ir pabridinat iedzīvotājus un medicinas iestādi par sadu tik loti nepieciesamu procesu ka ielas tirisanu no smiltīm un citiem atkritumiem :) tad šis nu ir ka 1+1, nekāda domāšana nav vajadzīga, vajag DARĪT!

D Domaataajs 03.04.2020

Stundu pēc atvadīšanās vēl kaut kas nelika mieru? :)
Jā, bet re, ar laiku cilvēki pieradīs, ka tur ir zīme (nepieradīs - dabūs sodu). Lūgums neteikt, ka "Mēs/es" uzliksim sodu, kā minēju jau iepriekš, neesmu policijas darbinieks, vai tādam tuvu stāvoša persona. (tikpat labi varat teikt, ka esmu arī Ondo.lv un Hesburger darbinieks, jo arī par šīm lietām esmu iesaistījies diskusijā).
ja turpinām par domu graudiem - "Ta nu gan nesakiet, Jus pats esat šī sabiedribas dala kuru uzmanību esmu pievērsusi".. uzmanības pievēršana un atbalsts ir 2 krasi atšķirīgas lietas. Piemēram, kaimiņvalsts prezidents Vova noteikti ir pievērsis manu uzmanību, bet tas nenozīmē, ka viņu kaut mazākajā mērā atbalstu (un tieši šāda situācija ir ar Jūsu sūdzību par pamatoti saņemtu sodu).
"novilktu bridinajuma lentu no punkta A līdz punktam B, cela zimes darbibas zonā, kas nebut nav tik gara, un uzliktu BRIDINAJUMA ZIMI, AR UZRAKSTU:"LUGUMS NENOVIETOT AUTOMASINAS STĀVĒŠANAI, JO TIKS TIRITA IELA, PRETEJA GADĪJUMĀ TIKS UZLIKTI NAUDAS SODI(LIKUMA IETVAROS)" Ja ir novietota ceļa zīme, kāpēc vēl vilkt kādas lentes un kādam ko lūgt? Ceļa zīmes ir jāievēro jebkurā gadījumā, nav svarīgi, vai braucat tur katru dienu vai pirmo reizi mūžā. Neredzi zīmi - pats vainīgs.

E Evija Evija 03.04.2020

Jā, nevaru par Jums nedomāt un Jūsu gudro domu gājienu ar gudrajiem secinājumiem :) nav tik daudz laika, lai izsekotu visiem Jūsu domu gājieniem komentāros :) Zīmes izvietošana nedarbojas sabiedribas laba, bet gan pasvaldibas policjas parvaldes labā :) jo tas jau ir vairākkart darīts, vienā un taja pasa vietā, ka izrādās, nevis brīdina, jo ka minēju to var loti elementari izdarit, vajag tikai lentu un protokolveidigo cedeli ko var piestepleret pie lentas nu izdomai tacu nedaudz jābūt, tik neaptesti jau nav pasvaldibas policijas darbinieki, bet liek sodus, pamatojoties uz autovadītāju neuzmanību, nu pienemsim, līdz brīdim ka ir iekasēta pietiekoši laba naudas summa no iedzīvotājiem, ir apmierināta apetīte :) Redziet tas ir tik ļoti cilvēku dabā, izvēlēties vieglāko variantu un Jūs tik ļoti esat par šādu domu gājienu, man prieks, ka mūsu sabiedrībā ir tik daudz "brinišķīgi prāti " kā Jūs. Nu tagad gan viss, jo tas ir ka cīnīties ar vējdzirnavām. Protams Jūs jau nevarēsiet arī pretoties savam domu plūdumam, jo to vien darat kā domājat :) nu prieks par tadu sabiedrību.

D Domaataajs 03.04.2020

Prieks dzirdēt :) bet tad jau sanāk, ka atbildāt, pat nelasot :( tas skumji, bet nekas, es to piefiksēju jau Jūsu pirmās atbildes laikā, ko man rakstījāt :)
Zīmes izvietošanai, pēc Jūsu minētā, bija iemesls.
Protams, saņemt sodu par kaut ko nekad nav patīkami, bet vai tiešām par to jātaisa tādas klapatas? Noteikumi vienlīdz attiecas kā uz Jums, tā uz mani (tagad jau pat ir vienalga, vai uzskatāt mani par policijas darbinieku vai nē).
Policija piemēro sodus par pārkāpumiem, nevis neuzmanību.
"izvēlēties vieglāko variantu un Jūs tik ļoti esat par šādu domu gājienu" es izvēlos gājienu ievērot noteikumus un apzināties savu vainu (neuzmanību) un netaisīt par to kādas liekas klapatas. Nenoliegšu, esmu saņēmis sodus gan no RPP, gan privātajām kompānijām, bet vienmēr tam ir bijis pamatots iemesls un savu vainu apzinos, apmaksājot sodu, nevis meklējot, cik ilgi zīme izvietota utt.

S SIA "RS" vadītājs 21.07.2020

S SIA "RS" vadītājs 21.07.2020