Par cilvēku izmatošana - Krāpšana

Labdien vēlos informēt ka šī persona soc tīklos liek un sūta kailas fotogrāfijas manam draugam cik zinu ka soc tīklos neko tādu nevar darīt tāpēdz tādupersonu vajadzētu dzēst no sociālajiem tīkliem vards ir iveta adiņa.
Tādi cilvēki ir jādzēš ārā no soc tīkliem ka draugiem.lv facebook.lv jo tas ir nepieklājīgi sūtot kailas foto tad jau visi drīz sāks to darīt.

Z

N Noboby 30.08.2019

Un kāpēc tad Tu raksti to šeit nevis draugiem.lv (nezināju ka vēl eksistē) un Facebook administrācijai? Ja Tavas draugam nepatiktu, viņš nobloķētu un miers

Kolta 30.08.2019

Pilngadīgas personas drīkst sūtīt savus kailfoto. Tavs draugs noteikti bija ļoti “nelaimīgs” un ieguvis traumu redzot kailu sievieti.

Z zuzīte11 30.08.2019

Nedomāju ka trauma viņam būtu jo nejau viņš pirmo reizi redz kailu sievieti viņš nebija nelaimīgs.

K Klientamnavtaisnība 30.08.2019

Kas tad to var aizliegt? Pie tam kailfoto sūta daudzi, atklājāt Ameriku...

Оккупант 30.08.2019

А что делает ваш друг на социальных сетях?

Оккупант 04.09.2019

А что её искать. Судебный исполнитель Ilga kersteine взымает дань с салонов красоты. Ее сиськи можно увеличить до любых размеров. И к тому же будет национальный большесиськовый нацык.

Arkukušjans 30.08.2019

Izskatās ka draugs ir baigais palaidnis! Un ko pats saka?Я не виноват, она сама пришла?:D Jūsu draugs Jūs tupa krāpj!

Saivii 30.08.2019

Kaa kailfoto suutiishana saistaas ar cilveeku izmantoshanu?

O Otis 31.08.2019

Tas tavs draugs kaut kāds mazais puika, ka pats netiek galā ar tiem foto ?
Interesanti izskatās šis viss.. ļaunā foto sūtītāja lielā m*uka, bet mans baltais jēriņš nevainīgs.
Labāk tam savam baltajam jēriņam pajautā, kāpēc viņam tādas bildes tiek sūtītas. Gan jau tevi tur normāli čakarē un vazā aiz deguna, bet tu savā naivumā uz to arī iekrīti visu laiku.
Labāk krāmē mantas un skrien prom no tā kundziņa.