Par A.Pumpura pamatskolu - Utis!!!

Kauns! Skaista skolas forma, tautas tērpi, bet skolēniem utis!!!Utaino skola! Neviens neseko tam, vai galvas bērniem ir "tīras", kaut gan bērnu iestādēs to vajadzētu darīt vismaz 2 reizes gadā! Jautāsiet - kāpēc vecāki paši neskatās?Nezin.Es arī nejauši pamanīju un tagad ,jau trešo mēnesi cīnos viena pati, ikdienu pārbaudot sava bērna galviņu! Apriebās!

M mamma321 18.12.2014

Labdien. Pedikuloze pati par sevi ir bijusi vienmēr un nav nekas neparasts, tam NAV NEKĀDAS SAISTĪBAS AR KONKRĒTU SKOLU. Kāda ir mūsdienu sabiedrība, tādas arī problēmas... Diemžēl, dzīvojam sabiedrībā, kad uzskaitām un kontrolējam citu pienākumus. Varbūt būsim drosmīgi un sāksim problēmas risināt, nevis rakstīt sūdzības, kuras pēc savas būtības ir bezjēdzīgas, jo nerosina meklēt risinājumu!