Papīrs Centre SIA - Krāpšana

MĪĻIE CILVĒKI , NEEJAT STRĀDĀT UZŅĒMUMĀ!
Papīrs Centre SIA, Formula serviss SIA, FS noma u.c.
Viņš neciena un apkrāpj savus darbiniekus!
Algas tiek maksātas aploksnēs! Un reizēm šis aploksnes ir jāgaida teju trīs mēnešus!
Pārrunās par aplokšņu algu nevienu nebrīdina, to pasaka, tad ka esi nostrādājis jau mēnesi un uz konta saņem tikai 300eur, pārējo kā muļķis lūdzies!
Arī līgumos netiek rakstīts tavs īstais amats uzņēmumā, lai VID liktos mierā, par zemajām algām!
Piem., grāmatvedēm pat trīs mēnešus nemaksāja algas (oficiālās), jo neredzot jēgu katru mēnesi tās kapeikas skaitīt, lai sakrājoties, kas lielāks!
Bet tajā pašā laikā atlaižot no darba cilvēku, kurš strādājis ir teju 13 gadus, attiecās maksāt 3mēnešu kompensāciju un darbiniekam lika rakstīt iesniegumu par pašas vēlmi atstāt darbu, jo teju 700 eur, esot pārāk liela summa, un ja viņa to pieprasīšot, tad uztaisīs tā, ka viņa veikalu ir apzagusi (Papīrs Centre) , un ies caur tiesām , lai tikai ši nauda nav jāmaksā!
Tāpat arī bija jāatlaiž meitene, kuru viņš bija redzējis labi, ja pāris reizes, jo viņam liekoties, ka viņa zog! Lieki piebilst, ka ar meiteni strādāju kopā diendienā, un ne reizi neredzēju neko aizdomīgu! Meitene strādāja savu darbu ar ļoti augstu atbildības sajūtu!
Tagad arī pašai man atsakās maksāt manu algu un aprēķinu, kad aizgāju no šis iestādes, (teju 700eur), jo es esot viņu apzagusi un viiņš mani par to sūdzēs tiesā!
Protams, apzagusi šo iestādi es neesmu, Jānis vnk, nespēj normāli pārtraukt darba attiecības, mirkļos, kad darbiniekam ir jāizmaksā vairāk par 200eur. Viņš vēlas, lai šī nauda nebūtu jāmaksā.
Ļoti liela problēma visos viņa uzņēmumos ir arī viņa bērni, kuri zog no seifiem naudu, jo viens ir narkomāns un viens atkarīgs no azartspēlēm, visu nozagto naudu ik pa laikam liek atdot personālam, parasti tam cilvēkam, kurš ir izlēmis beigt darba attiecības! Arī es esmu pāris reizes likusi atpakaļ pa 100eur, jo Jānis uzskata, ka tā ir darbinieku vaina, un viņa bērni nezog!
Kaut gan citreiz, pat darbinieku priekšā bērni atnāk no seifa paņem naudu un aiziet!
Nu, ne jau velti, ss.lv nav tādas dienas gadā, kad viņš kādā uzņēmumā nemeklētu darbiniekus!
Viņš ir arī kāvies ar saviem darbiniekiem, ja kāds viņam ''nepaijā pa spalvai''! Pirms aptuvenu pus gada, arī vienu servisa darbinieku sita, jo esot pārvilinājis kādu klientu pie sevis uz mājām remontēt auto!
Katrā gadījumā neko labu par šo darba devēju teikt nevaru!
Uzmanaties! Sargājat sevi un savus nervus! Jo neviens nav aizgāji ar smaidu!
Bet toties, kad beidzot viss ir beidzies ar šo kungu, tad jebkurš pateiks, lai nesper tur savu kāju!

A AnvoyT 20.01.2018

Kāpēc jāraksta te?
Par kaušanos darba vietā - iesniegums policijā par fizisku iespaidošanu.Par naizmaksātām algām, aplokšņu algām, krāpnieciskām shēmām - iesniegumi Valsts darba inspekcijā un Valsts ieņēmumu dienestā. Par zādzībām no seifa - jāfilmē un ja ir kāda tiesvedība pret darbiniekiem, šāds ieraksts potenciāli var kalpot kā pierādījums. Kāpēc krāpniekiem un noziedziniekiem ļaut mierīgi turpināt pārkāpt likumu? Viņus ir jāsoda un jāsoda tik ilgi, kamēr viņi ir spiesti sākt strādāt puslīdz godīgi vai maina biznesa nozari. Oficiālus iesniegumus un tik ilgi, kamēr uz tiem sāk reaģēt. Maz ko panāksiet sev, bet kolīdz komersants vienreiz nonāk institūciju redzeslokā, viņu uzmana. Ne vienmēr gan, ņemot vērā korupciju valstī, bet jēga no tā ir lielāka, nekā rakstīt šeit.

K Kristīne19 20.01.2018

Raksta sheit,lai citi neiekristu

Dainis 22.01.2018

Pazīstams šāds darba devēju tips, uzskata , ka visi viņu mēģina apčakarēt, tāpēc uzskata, ka ja apčakarēs pirmais tad būs uzvarētājs, kāds gan nekad nejūtas, tāpēc jāčakarē vēl un vēl...

C Cezars123 14.02.2018

Tāpēc vajag ar galvu biku pastrādāt, jo vienmēr var aizejot atstāt sūdus...)))