Papillor - Krāpšana

Iesaku neiekrist krāpnieku smalki izstrādātā un izreklamētā brīnumlīdzekļa pret papilomām Papillor iegādes pasākumā. Pirmais, kas iekrīt acīs ir it kā krēma lietotāju atsauksmes, kurās uz pozitīvās nots visi apgalvo, ka papilomas pašas krītot nost pēc pāris krēma lietošanas dienām! Muļķības, smērēju 3 nedēļas un nekādu izmaiņu! Otrs, tās atsauksmes ir feiks, tirgotāja webā nemaz nav opciju pievienot atsauksmi! Trešais, pasūtot vienu krēma vienību tirgotājs neprofesionāli spiež uz 3 vienību iegādi, jautājums kāpēc, ja viņiem izskaidroju, ka cīnos ar vienu mazu papilomu un ar esošā iepakojuma tilpumu pietiktu 2-3 mēnešiem! Ceturtais, kas tad īsti ir pārdevējs un ražotājs?

O

I Ina 27 17.09.2017
Nsv

Nav jēgas pirkt Papillor krēmu.
Tikai lieka naudas izmešana.
Nestrādā pilnīgi NEMAZ!

K kixliep 13.02.2018

Nu nez.. man nedēļas laikā nogāja 2 papilomas nost, ārstēju nedēļu jau vēl četras uz kakla un kārpu uz pirksta :) Takā viss notiek.. Iesaku.

I Inese Hildebrante 11.06.2018

Man jau ieteica 5 pudelītes, divus mēnešus smērēju - nekāda efekta!

I Inga Liepniece 20.10.2018

Pilnīgs blefs, nekāda efekta, netērējiet naudu!

L lavit 28.08.2019

Aš naudojau, tai man padėjo. ant kaklo buvo daugybė papilomų.