Papillor - Krāpšana

Izlasīju par šo "brīnumlīdzekli", veicu pasūtījumu par 39 eur, saņēm uzvanu, kur meitene kā robots nolasīja to pašu tekstu no mājas lapas (mēneša ārstēšanās kurss un viss būs pazudis...) . Izrādās, ka mēneša kurss ir obligāts, lai tikt galā ar papilomām un tas maksās nevis 39 eur, bet 157 eur... Nu ok, pasūtīju, lietoju strikti pēc norādījumiem - rezultāts nulle. Tas brīnumlīdzeklis ir paratsa propolisa smēra, sapakopa plastmasas pudelītēs ar greizi pielīmētu uzlīmi... Nav pat kartona kastītes un instrukcijas... Nepērciet to mēslu!

V vellata 19.10.2017

Nepiekrītu! Es nopirku tikai vienu iepakojumu, un man papiloma jau pēc tā kļuva krietni mazāka, Tā kā man ir grūti ar naudām, otru pirkšu no nākamās algas, skatīšos, vai būs vēl lielāki uzlabojumi un paziņošu šeit!

O Osskaarss 20.10.2017

Padalies ko nozīme vienu iepakojumu ? Tas ir 4 tūbiņas par 157 EUR ?

I Ilona Gabaliņa Kila 03.11.2017

Ir flakoni nevis tūbiņas. Es iegādājos 2 flakonus par 87 euro, izlietoju abus apmēram 1.5 mēnešu laikā - nekādu izmaiņu. Žēl, ka uzticējos un izniekoju naudu. Tika teikts, ka pēc nedēļas lietošanas samazināsies papiloma, bet man nebija nekādu izmaiņu. ceru, ka nebūs sliktāk. Kompānijai galvenais, laikam, ir pārdot, neinteresējoties par rezultātiem. Nu ko auni domāti, lai tos cirptu.

V vellata 21.10.2017

Nē, vienu tūbiņu.

J Janis7Kalnins 09.02.2018

Pasūtīju 3 iepakojumus ! Pirmās papilomas no kakla pazuda jau pēc trīs dienu lietošanas. Personīgi es varu tikai un vienīgi ieteikt šo Papillor līdzekli! Varbūt uz kādu no Jums nestrādā, bet man ar sievu (58) super nostrādāja!
Un pieveda man kurjērs, viss ir smuki salikts kastītēs un iekšā ir katram produktam instrukcija takā nezinu kādu tu tur papillor esi sūtījis, bet tur viss ir ļoti akurāti un smuki !
Iesaku Papillor visiem kam ir problēmas ar papilomām :)

I Inese Inte 21.02.2018

Man bija 6 papilomas. Pasūtīju 2 iepakojumus un problēmu atrisināju. Varbūt kādam ar vienu iepakojumu bija par maz.