www.sudzibas.lv Papa Sushi Slikts serviss

Papa Sushi - Slikts serviss

Nekvalitatīvs produkts, slikta komunikācija! Pasūtīju suši, akcija 1+1=3 saņemot preci bijām ļoti nepatīkami pārsteigti, jo nebijām gatavi uz to, ka uz divām vai es pat teiktu, ka uz vienu porciju saņemtais lasis tiks sadalīts uz trīs porcijām. Suši bija neēdams! Rīsi sakaltuši un katrā suši bija maza kripatiņa lasis. Vienas porcijas Cena 7.90.
Nu skaidrs, kaut kas nogāja greizi, pavārs slikti strādāja utt. Visi var sprarats un visu var risināt un atrisināt. Sazvanīju viņus, atbildes nekādas, sūtat foto uz e-pastu, nosūtīju, uz ko atkal atbilde, kajānosūta pasūtījuma nr. Arī to nosūtīju. Ar to arī komunikācija beidzās. Atbildes nekādas un uz e-pastiem vairs neatbild. Ierakstīju fb lapā komentāru uz ko sekoja super reakcija - komentārs tika dzēsts un es tiku bloķēta. "lieliska "komunikācija ar klientu un strīda risināšanas kārtība. Bet varēja vnk atvainoties, piedāvāt atlaidi nākamam pasūtījumam vai atvest vietā porciju atbilstoši pasūtījumam.

Pīle. 20.01.2021

Nekad neesmu mīlējusi suši, kuros ir sakaltuši rīsi. Pretīgi iedomāties. Pēc viņu reakcijas/komunikācijas spriežu, ka attieksme ir bez iecietības, rupja un bezkaunīga. Tādas vietas vajadzētu slēgt un atvērt tādas, kurās pret klientiem izturas ar sapratni un gatavo kvalitatīvu produktu!

K Kristine zoo 20.01.2021

Acīmredzot šim uzņēmuma klients nav svarīgs. Dīvaini, ka tas notiek pat šajā ēdināšanas uzņēmumam tik grutā laikā.

A Anonymous19 03.12.2021

Piekrītu. Šodien pasūtīju no šīs iestādes suši... Galīgi garām... Bez garšas , jūk ārā viss.. vienkārši negaršīgi. Gribēju pasūtīt no sushi factory Rīga kā es to parasti daru , bet viņiem nebija iespējas pasūtīt dēļ , pārslodzes.. esmu vīlusies šajā iestādē Papa Sushi...

A Anonymous19 03.12.2021

Kā arī pasūtīju itkā karstos suši, atvesti tika auksti :/ bez maz vai.. respektīvi needami.

M Mārcis. 14.01.2022

Pavisam noteikti ir skaidrs,ka šai iestādei pavisam noteikti krients nav prioritāte! Tika pasūtīti Suši, piegādes laiks tika noteikts no 21-21:30, jau tuvojas plkst. 22:00, bet no Papa Sushi nav ne ziņas, ne miņas, kā arī nav pilnīgi, galīgi ne kādas komunikācijas, atvainošanās, par laika kavēšanos, IESAKU - Jebkuru citu ēstuvi, bet noteikti ne šo!

A Anonymous19 14.01.2022

Piekrītu.

A ALEX89 17.07.2022

Neapkalpojā ka visur , un visu ilgi ļoti gaidiju , un oficiāntes ar mani nekontaktējas ka visur , un suši neesmu apēdis jo nav kvalitatīvi uztaisīts