www.sudzibas.lv Papa Sushi / SIA PaPa Jomas Neizmaksā algas, neatdod līgumus

Papa Sushi / SIA PaPa Jomas - Neizmaksā algas, neatdod līgumus

Parakstot iesniegumu uz abpusēju vienošanos par darba tiesisko attiecību izbeigšanu uzņēmums jau 3 nedēļas pēc iesnieguma saņemšanas neizmaksā algu par nostrādāto. Tāpat vienmēr rodas kāda problēma kāpēc vēl nav atsūtīta manis parakstītā līguma kopija, ko vēl bija jāparaksta firmas vadītājam. Tāpat arī neviens nevar pa cilvēkam atbildēt kāpēc kavējas.
Iesniegumi jau iesniegti Vdi un pašam uzņēmumam. Neiesaku stāties darba attiecībās ar šo uzņēmumu.

N

J JKPists 16.12.2022

Iesaku vērsties VID finašu policijā ar iesniegumu. Šī Papa Jomas SIA valstij ir nenomaksājis tur pat 114 t. euro, nodokļus, kā arī šī paša Entuziasta otrs uzņēmums Mirk group ir nenomaksājis valstij 132t. euro nodokļus. Millers šos uzņēmumus bija reģistrējis uz savas sievas, šobrīd aktīvus glābj caur Igaunijā reģistrētiem uzņēmumiem. Ceru, VID tomēr apcietinās un notiesās šo Milleru, jo šī nav pirmā reize kad Valstij šis Nelietis ir palicis parādā.