Pankūku namiņš Līgatne - nekvalitatīvs ēdiens

Gribētu uzzināt tūristu domas par Pankūku namiņa, kas atrodas Līgatnes dabas parka teritorijā, ēdienu kvalitāti. Mūsu ģimene gribēja nogaršot Pankūku namiņa ceptās pankūkas, jo esam lieli pankūku cienītāji. Stāvot rindā, varēja redzēt, kā pankūkas tiek ceptas. Tās pankūkas, kuras jau skaitījās izceptas, bija bālas un uz pannas tikai apmuļļātas. Domājām, ka vismaz garša būs laba, tomēr nopērkot un pagaršojot pankūkas ar žāvētu gaļu un sieru, kā arī biezpiena pankūkas, pārliecinājāmies, ka tās vispār nav ēdamas, kaut gan cena par vienu pankūku ir 65 santīmi. Arī pavārs, ko varēja redzēt, stāvot rindā, strādāja tumšā virtuvē un bez specapģērba. Gribētos zināt, vai šeit kādreiz iegriežas sanitārā kontrole un vai kāds no administrācijas pārstāvjiem veic kontroli pār šo uzņēmumu.

T ToAija 17.07.2011

Parasti pankūku diētu izraksta slimniekam, kurš slimo ar veselu buķeti infekcijas slimību, jo citus produktus pa durvju apakšu pasniegt nevar!

A Ansis 17.07.2011

Lido atpūtas centrā arī maksā dārgi viena pankūka pāri 70 sant, varbūt jau vairāk, bet tur kad es vienreiz ņēmu gaļas pankūku tad arī viņa nebija īsti gatava un garšoja nepatīkami. Nauda prasa lielu par vienu pankūku bet spējīgi normāli pagatavot nav. Tādu vietu laikam ir daudz.

B Baiba 18.07.2011

Loti labs pankuuku namins, vakar ar gimeni bijaam nobaudiijam, viss kaartigi, pankuukas bruunas, un pa 30 sant.kas man liekas loti normaala cena.Mums patika un garsoja!

A Aija 19.07.2011

Baibiņ, cik Tev samaksāja, lai Tu rakstītu tādas muļķības...:D

B Baiba 19.07.2011

Šoreiz runa bija par suņiem domātajām pankūkām!

I ilze 18.08.2011

biju un man patika! pankūkas uz pannas cepa, kamēr bija smuki brūnas - nezinu, varbūt tev nepaveicās..