AtrisinātaPanel.lv - Krāpšana

Panel.lv nodarbojas ar aptauju veikšanu piedāvājot par to noteiktu atlīdzību (dāvanu kartes, ziedot u. Tml.) . Nezinu vai viņi reāli noziedo, ja apmaini savus nopelnīto punktus uz ziedojuma variantu, bet manis pasūtīto dāvanu karti (pa pastu ar ierakstītu vēstuli) viņi tā arī neatsūtīja. Izskatās, ka apsolītā atlīdzība ir krāpšana un neiesaku jums tērēt savu laiku uz šīm aptaujām.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Tyler 29.08.2018

Pēc 2 mēnešu gaidīšanas kartes ieradās. Nekādas krāpšanas, vienkārši slikts serviss.

T

S SkatitajsJG 25.08.2018

Es arī pildu tur aptaujas un jau vairākas reizes esmu saņēmis dāvanu kartes kā atlīdzību. Tādēļ neuzskatu, ka viņi krāpj. Vienīgais, ka pēdējo reizi karti gaidīju diezgan ilgi, apmēram mēnesi.

D Di Dro 25.08.2018

Неоднократно получал от них подарочные карты за пункты. Один нюанс- 2 раза приходилось им напоминать чтобы выслали, после этого в течении пары дней получал. Просто напишите им в разделе Контакты "где моя карта?", они проверят и вышлют. Проверено. Удачи!