www.sudzibas.lv Pandora Krāpšana, slikta kvalitāte utt

Pandora veikals Spicē - Krāpšana, slikta kvalitāte utt

4 mēnešus atpakaļ manā īpašumā nonāca Pandoras aproce, par šiem četriem mēnešiem man aproce izstaipijās,pat nenēsājot to katru dienu. Tad nu griezos veikalā ar cerību uz sapratni,uzrādiju čeku lai apmainītu šo aproci. Pretī man stāvēja izcili nelaipna pārdevēja kura uzdevās par “vadītājas vietnieci”,jo veikala vadītāja esot atvaļinājumā. Ar ļaunu smīnu sejā,uzbrūkošā tonī man teica,ka aproci nemainīšot,jo viņas prāt nekas neesot saplīsis.
Tad jautājums,vai man kā patērētājam nav divu gadu garantija uz preci? Ja pirms tam man aproce bija cieši ap roku,tad tagad es to varu novilkt pat neataisītu.
Kā man skaidroja pirms tam, tad pārdevējam esot obligāti jābrīdina ka aproce var izstaipīties līdz 1,5cm,šo informāciju es uzzināju no cilvēka kurš arī nēsā Pandoras aproci,neviss no veikala pārdevējas.
Neiesaku neko iegādāties šajā veikalā, bižutērija par astranomisku summu un sliktu kvalitāti. Pārdevējas izcili nelaipnas un iedomīgas.
Piebildīšu,ka iegādājos arī APZELTĪTUS piekariņus,šiem itkā apzeltītajiem piekariņiem jau ir nonākusi krāsa par šiem 4 mēn. Piekariņa cena +/- 100€.

Kolta 07.07.2018

Jāliek vien būs Pandoras lādē.

V Valda Dūma 26.12.2023

Iegādājos rokassprādzi novembra beigās ar domu, ka dāvināšu mazmeitai uz Ziemassvētkiem. Pārdevēja man piekodināja, ka gadījumā, ja būs par mazu, tad to būs iespējams samainīt. Uzdāvināju Ziemassvētkos un izrādījās, ka tiešām ir par šauru. Šodien ir 26. Dec. - veikalā vadītāja pa telefonu pārdevējai pateica, ka maiņas laiks ir 2. nedēļas un, ka rokassprādzi apmainīt vairs nevar. Kad gribēju ar vadītāju runāt, viņu vairs nevarēja sazvanīt. Uzskatu, ka tā ir samērā liela cūcība. Garantija ir 2 gadi? Un kā ir ar Ziemassvētku pretimnākšanas un labo nodomu laiku? Tiešām nevarēja izdarīt izņēmumu? Neiesaku Jums ko iegādāties Spice Pandoras veikalā! Nevar zināt, kāds būs iznākums. Katrā ziņā es tur turpmāk nekad neiepirkšos…