www.sudzibas.lv Pandora Ļoti slikts klientu apkalpošanas serviss

Pandora - Ļoti slikts klientu apkalpošanas serviss

Decembra beigās tika iegādāti 2 kuloni rokassprādzei, kuri atnāca pēc dažām dienām, proti, janvāra pirmajos datumos. Pēc kulonu saņemšanas sapratu, ka vēlos tos sūtīt atpakaļ, jo tie nederēja esošajai rokassprādzei. Par pasta izdevumiem samaksāju pati (6 eur) un aizsūtīju preci atpakaļ. Mājaslapā ir norādīts, ka naudas atgriešana notiek 2 nedēļu laikā. Bija jau pagājušās vairāk kā 2 nedēļās un nolēmu sazināties ar uzņēmumu. Uzņēmums pēc nedēļās atbildēja, ka ir saņēmuši sūtījumu, bet, lai nosūtot konta numuru. Lieki piebilst, ka pie preces atgriešanas ir jāpievieno atgriešanas lapa, kur ir jānorāda visa informācija, kas arī tika izdarīts, kā arī, veicot pasūtījumu, e-pastā ir pieejama visa informācija par veikto sūtījumu, bet es vēlreiz norādīju savu konta numuru. Pagāja vēl viena nedēļa un saņemu ziņu, ka naudu saņemšu vēl pēc divām nedēļām. Pēc divām nedēļām naudu nekādu es neesmu saņēmusi. Rakstu vēlreiz e-pastu, uz kuru atbildi atkal gaidu nedēļu. Nākamajā e-pasta man lūdz nosaukt sūtījuma numuru, kurš, vēlreiz norādīšu, ir pieejams e-pasta tematā un iepriekšējos e-pastos, kā arī atgriešanas lapā. Rodas sajūta, ka Pandora uzņēmumā strādā ļoti neprofesionāli darbinieki, kuri pat nespēj pašķirt atpakaļ un rast informāciju, kura ir norādīta jau vairākas reizes. Nesaprotu, kāpēc man tad bija jāaizpilda un jāpievieno atgriešanas lapa. Pēc tā kā sūtījuma numurs tika nosūtīts, pēc kādas nedēļas saņemu ziņu, lai atkal nosūtu savu konta numuru. Nākamie e-pasti man bija divi no šī uzņēmuma ar tekstu "nu, tagad viss kārtībā? " bet nekas nav kārtībā, naudas nav, 3 Mēneši pagājuši, briesmīga atgriezeniskā saite, apkalpošana un sabojāts viss priekštats par uzņēmumu un vēlme jebko iegādāties šajā uzņēmumā. Netika saņemta atbilde arī uz vairākiem e-pastiem, kuri tika sūtīti. Pilnīga vilšanās un slikta pieredze.

04.03.2021

P