Palazzo Italia

Esmu nopirkusi veikala Palazzo Italia kurpites (Sergio Rossi) pa 99 latiem.Kurpes bija apzeltitas gan no arpuses gan no iekshpuses. Pec 5 valkašanas dienam apzeltījums pazuda.Veikala uz manu pretenziju, mani naturāli pasitija dir$t. Pateretaju aizsardzibas biroja teica ka es velti tereju laiku, jo tadiem krutiem veikaliem visi neatkarigie eksperti ir nopirkti.

N n 20.05.2004

man reali "patika" palazzoitalia weblapa. Laikam ir taisiis skolnieks vai berns...kada tada kruta firma ar tadu kaunigu weblapu...nekada vina kruta nav...

H h 23.05.2004

derjmo a ne sait

J Jolanta 26.05.2004

Vai jūs pirms pērkat apavus(zelta krāsā)domājat par kopšanu,jautājat pārdevējai vai krāsa nāks nost vai būs iespēja to atjaunot.Jo dārgāki apavi jo vairāk jākopj.Pirms pērkat uzdodiet kaut vai simts jautājumus.Visi veikali ir priecīgi ja jūs kā pircējs zinat ko un kādiem laika apstākļiem iegādājaties.Vienmēr tiek vainoti veikali,pārdevējas,to vadītājas.Lai gan apavus ražo rūpnīcā un preci iepērkot neviens nevar paredzēt kā būs.

A a 05.07.2004

tiesaa iekshaa un viss

D Dace 30.07.2004

Biju nopirkusi melnus lakaadas zaabakus Palazzo Italia pirms 4 gadiem, daargi gan, stiliigi, valkaaju nu ljoti daudz, viss jau buutu labi, bet kraaso kaaju peedas, ljoti japapuulass lai atmazgaatu. Viirs bija nopircis vasaras kurpes gaishas, arii taa pati vaina, kraaso kaajas. Riigas daargajos veikalos arkartigi reti vat nopirkt tiesham kvalitatiivas preces, kas atbilstu cenai. Cenas tiesham ir nekaunigi augstas. Salidzinot ar analogam precem Londona, Parize, Roma u.tml.

N ne latish 05.10.2004

CENI DEJSTVITELJNO TAM ZAKRUCHENNIE I VESCHI NE VSEGDA KACHESTVENNIE. BOLEE TOGO OCHEN CHASTO POD VIDOM NOVOJ KOLLEKCII VISTAVLYAYUTSYA PROSHLOGODNIE VERSII.NA SAMOM TO DELE POKUPATELJ NE MOZHET PREDVIDETJ VSYO. ETO ZADACHA PRODAVCA OSVEDOMITJ POKUPATELYA O SVOJSTVAH EGO POKUPKI, ILI , SKAZHEM TAK, O SLABIH MESTAH, PRI CHYOM V PISMENNOM VIDE.

A anna 01.12.2004

Nav ko iepirkties tik dārgos veikalos!

M Marika 20.02.2006

P.Italija loti biezi pardodas viltotas preces, nav nemaz istie, pietiek paskatities ka uzsutas drebes, tik rupji un nekvalitativi nevar but originali

S SARA 20.06.2006

Ne vizu smisla voobwe v takih magazinah,kak Palazzo Italia,Stockmann,Venezia i t.d.,vse ravno tam prodaetsja sploshnoj fake (A,B,C)...Zacem platitj takie denjgi,esli vse prekrasno znajut,sto eto fake?

M matiss 07.07.2006

paardodu Palazzo italia atlaizzu karti deriiga no 26 june

L Liza 12.04.2008

Pokupala obuv i v drugih magazinah (HUGO BOSS, Armani) - toze krasat nogi, kolgotki...no otnositelno kacestva nicego plohogo ne mogu skazat, nosu uze dolgoe vrema, bez problem...poetomu ne vizu smisla pokupat v prostih magazinah obuv, kotoraja na dannij moment stoit stolko ze skolko i v firmennih magazinah.
Posle smeni hozajev v Palazzio - kacestvo, asortiment znacitelno uhudsilsa.
Vewi tam originalnije vsegda bili...sejcas - vopros spornij..

I Iepirkaas 02.06.2008

Latvieshu p.italia veikalaa netiek tirgotas originaalais dreebes tie ir feiki ;) Uzmaniigi saliidziniet ar originaaliem, ko var izdariit inetaa!

N Normunds 09.01.2010

Latvija kā tautā sauktā "banānu republika" atbilst trešā līmeņa valstij. Ko tas nozīmē? Preces kuras tiek piegādātas Latvijai tiek ražotas trešā labuma rūpnīcās, tāpēc Latvijā neko kvalitatīvu nopirkt nevar vai tas ir samērā liels apgrūtinājums. Mūsu viekalos pieejamās preces pārsvarā tiek ražotas Ķīnā, Taivānā, retāk Turcijā, Itālijā. Stereotips ir tāds, ka Ķīnā ražotās preces ir pēdējie mēsli, bet tā nav. Ir starpība kādā līmeņa rūpnīcā tā ir ražota, piemēram, firma Nike, priekš pirmā līmeņa valstīm kā Zviedrija, ASV, Šveice u.c. preces tiek izgatavotas augstākā labuma un kvalitātes rūpnīcās un preces tiešām ir ilglietojamas un kvalitatīvas, bet priekš tādas niecīgas valsts kā mūsu Latvijas, preces ražo ķīnā esošie melnstrādnieki kuri pat īsti šūt nemāk, kas arī noved pie nekvalitatīvu preču nonākšanas vietējā tirgū.

Secinājums. Neiepikrties Latvijā, bet gan kādu lieku reizi aizbraukt līdz netālajai Vācijai, kur pat pārtika, sadzīves preces ir daudz kvalitatīvākas nekā šeit vai arī iepirkties internetā, kas mēdz būt riskanti, bet veicot pirkumus zināmā un parbaudītā firmā jūs ieekonomēsiet gan laiku, gan naudu, gan nervus. Šinī gadījumā run neiet par eBay.