1 1klients 17.02.2014

Izlasi viņu līgumu, ja gribesi lauzt līgumu varesi tikai pēc 12 mēnešiem, ja ne maksāsi.

A AdolfsZunnis 16.02.2016

Ļoti slikta firma, neiepazistina ar liguma nosacijumiem, galvenais lai tik parakstitu ligumu, sola zelta kalnus, bet pec tam ved vrslcus paklajus, kas vsp nepalidz! Agrak esot bijis eps nosaukums, ka rakstits vinu majas lapa, jau kadus 5 gadus saucas savadak, bet uz paklajiem joprojam vecais nosaukums kas nozime ka tie ir vismaz 5 vai vairak gadus veci paklaji,
Kad gribejam atteikties atskreja parstavia un draudeja ka bus jamaksa sods - 12 menesu rekins! Nekad nevajag sadarboties ar so firmu- nekad!

D Dore 03.03.2016

Ar EPS noslēgtā līguma nosacījumos līguma laušanas termiņš bija noteikts 2 mēneši, mainoties nosaukumam uz Berendsen, tika doti parakstīt jauni līgumi, kuros ar nodomu paraksta vieta bija lapas priekšpusē nevis aizmugurē, zem līguma nosacījumiem. Iepriekš, EPS līgumā paraksta vieta bija zem līguma nosacījumiem. Klienti netika informēti par jebkādām līguma nosacījumu izmaiņām. Kurš saprātīgs cilvēks, gan noslēgtu līgumu, ar tiesībām to pārtraukt 12!!!! mēnešus iepriekš brīdinot. Veselu gadu iepriekš jābrīdina par to, ka nevēlies saņemt vairs pakalpojumu, ko saņem reizi nedēļā. Kas gan viņiem - loģistika veselu gadu jāpāplano? Un kāds būs serviss šo pēdējo gadu, zinot, ka līgums tiek lauzts?... Kaut kas nedzirdēts un iepriekš neredzēts!