PaGalma Studija Lottand - Bezatbildība

Lottand ir prezentreklāmas firma, kura nodarbojas ar apģērbu un citu prezentpriekšmetu apdruku. Šī "kaktu kantora" vadībai ir pilnīga bezatbildība par pasūtījumu izpildi un norisi, attieksme pret klientu ir nicinoša, kā arī izpildīto darbu kvalitāte ne pavisam nav tādā līmenī kā tika solīts. Darbinieki šajā kantorī mainās ik pa pāris mēnešiem, jo tiek maksātas neadekvāti zemas algas kā arī netiek veikta nodokļu nomaksa (kaut gan vadītājs apgalvo, ka tiek). Tā rezultātā, kantorim nav pastāvīgu, kvalificētu darbinieku, kas var labi paveikt uzdotos darbus. Kopumā, kantoris ir tendēts uz klientu apšmaukšanu (ar nekvalitatīvu darba rezultātu un nokavētiem termiņiem).

D

H hotj 04.03.2016

Эта фирма не платит по счетам. Не продавайте ей ничего в кредит - денег не своих не увидите!