Ozolnieku novada bāriņtiesa - Nestrādā

Uzskata, ka bērnam redzēt māti nav nepieciešams. Sakarā ar to, ka māte meitu mīlot par daudz, viņām neesot vēlams tikties. Vai nav smieklīgi?

I Indra 10.01.2012

vairāk ir jāraksta, nevis tik pliki un bez satura, lai ir skaidra lietas patiesā būtība !!

A Agnese36 10.01.2012

Neko pagaidām vairāk nerakstīšu. Izbrīna bāriņtiesas attieksme. Jautājums - vai bērnam vispār māte ir vajadzīga? No comment...

N NL27 10.01.2012

Bernam mate protams vajadziga, bet kapec ta iznaca, ka Jusu berns ir barintiesa???Drosi vien ka bija par ko to bernu iznemt no gimenes...???

A Agnese36 12.01.2012

Tikai pēc sūdzības ievietošanas sāka strādāt: apsekoja dzīvesvietas un pieaicināja psihologu. Tā lūk! Un nav ko rakstīt tiem, kas šajā pasaulē neko nesaprot un atbalsta emocionālu vardarbību!
Diskusija slēgta.

N natasha 07.03.2013

Tikai tapec ka bijushais boja dzivi, un nepilda neko kas ir sakara ar berna veselibu un to kas ietilpst vina pienakumos sakara ar bernu ko mate no vina nav nekad prasijusi, jo zinaja ka tapat nesanems NEKO, ja jus esat tik gudri un varat mums pretim ko teikt, tad pastastiet kada sakara barintiesa naca pretim psihiski slimam cilvekam un atdeva vina aprupe bernu kura domas netika nemtas vera ka 7 gadigam bernam un vinsh negribeja pie teva jo vinsh vinu iespaido emocionali uz ko ari barintiesa neklausijas un nenema vera u.t.t.