Ozolnieki udenssleposanas atrakcijas - nekadas droshibas

Pirmaja augusta mes ar draugu noperkas atrakcijas: udenssleposhana ar slepem/hidrodeli. Pirms starta paprasijam par drosibu. Veikt mutisko instruktazu administracia/ instruktore atteica, jo tas varetu aizkavet darbu un vina nevelas teret par 5 minutes uz instruktazu. It ka mums bija jaizlasa no sienas (noteikumi). Pe ctma parakstijmies ka mes iepazinamies ar drosibas instrukciju un devamaies baudit atrakcijas. Nekadas baudishanas nesanaca, jo jau otra pagrieziena es nokritu udeni un kamer es nemu nost hirdo deli, "turetais" ko nakamais dalibniks bija palaidis vaja, man ie sita pa seju. Salauza degunu un rodas bruce. Nekadas palidzibas udeni es nesanemu. Shie pat atrakcijas neapstadinaja!!! Mani gaidija tikai (!) krasa ar ledu un udenraza peroksidu. Uz slimnicu braucam mes pashi, vini nNEKADU palidzibu no savas puses nepiedavaja! Pat neapjautajas ka es jutos.
Laudis es jums neiesaku uz turieni braukt, protams ja jus velaties ASAS sajutas tad droshi - Ozolnieki ir prieksh jums. Tachu ja jums ir svariga jusu veseliba, tad izveleties citus uznemumus!

p.s. man ir lauztz deguns. divas shuves. galvas satricinajums. Un sho "kartigo" firmu es noteikti iesudzeshu tisea!!!

D

M moisha 16.08.2010

Tev neiesaku arī šūpolēs šupoties, ja nu no3.14sīsies, ar ko tiesāsies?

O Ozolnieki 16.08.2010

Hi, hi, hi! Pareizi uzrakstīji, ka Tev ir galvas satricinājums, jo izlasot Tavu tekstu, tiešām rodas secinājums, ka smadzeņu Tev nav!

Jūtu līdzi tam tiesnesim, kuram būs jāmokās lai izburtotu Tavu iesniegumu tiesā!
Interesanti, skolā tagad gramatiku vairs nemāca vispār!?
Daunu paaudze! Jeb kā Eiropā saka "Latvian lost generations" jeb tulkojumā "Latvijas zudusī paaudze"

E Esseseseseseses 16.08.2010

tad ko tu veel gaidi? ja tev ir lauzts deguns un citas reaalas traumas, tad uz tiesu prom! Piedzen paardesmit tuukstosu kompensaaciju, tad varbuut tie jefinji saaks domaat!
mani vienmeer ir sokeejis drosiibas un uzraudziibas liimenis dazaadaas lv izklaides un atrakciju vietaas - liek cilveekiem parakstities par kaut kaadiem mistiskiem drosibas tehnikas noteikumiem un taalaak katrs atbild pats pa sevi arii ja iisti nezin/neprot to, kas sajaas atrakcijaas paredzeets. kaadreiz siguldaa bija taada mezakakju trase, kur cilveeki uzraapaas 10m augstumaa un tad pasi uz savu galvu parvietojaas pa strikjiem kaut kaa pa pusei tur piespraadzeejusies...murgs kaut kaads, tas ir tikai laika jautaajums liidz kaads no turienes novelsies ar visaam no taa izrietosajaam sekaam...

E Esseseseseseses 16.08.2010

es ceru, ka komenteetaajs ar niku "ozolnieki" tiesaam nav ozolnieku izklaides kompleksa paarstaavis..
rakstiitaaja ir krieviete, taapeec latviesu valodas kljuudas ir piedodamas. kas nav piedodams, ir firmas, kuras neuznjemas elementaaru atbildiibu par klientu drosiibu.

N neitrāls 17.08.2010

Moisha un Ozolnieki: protams katram cilvēkam ir savs viedoklis par notiekušo. Taču es uzskatu kā, mūsū valstī piedavāti pakalpojumi itiņ nemaz neatbilst standartiem ko prasa Eiropā, ASV un citas vairāk attīstītās valstīs. Latvijas firmas uzņēmas piedavāt preci, bet tikai viltotu. šīs stāsts ir vēl viens piemērs tam, kā cilvēki Latvijā iztūras viens pret otru: ja kādam ir slikti - tad viņš pats ir vainīgs; ja kādam ir labi - tad viņš ir krāpnieks/ zaglis. Mēs nekad neatbalstam viens otru. Zinu, ka, civilizētā valstī par tādu drošības pārkāpumu (varam rezēt kā palīdzību no kompānijas šī meitene nav saņēmsi) kompānija var pat zaudēt licenzi, bet mūsu valstī... tikai pasaka: pati esi vainīga!
protams žēl kā esam tādi - cietsirdīgi. Bet varbūt ar jums tā notiks...ko jūs darīsiet?

V vieteejais 08.09.2010

Esmu no Ozolniekiem un sho atrakciju pirmo reizi baudiju pirms 3 gadiem kad man bija 15 gadi...viss tur notiek taa kaa tam jaanotiek, ja pats neuzmaniisies tad arii tiksi pie lausta deguna un shuveem...bet ja liikumaa nokriiti, tad logiski ka pirmais kas jaadara nokriitot ir jaapaskataas vai netvojas naakoshais brauceejs vai shii mineetaa trose pie kuras turaas, un tikkai peec tam tu peldi pakal savai piilei un peldi uz krstu! Ja pats buusi uzmaniigs un veeriigs tad arii nekas nenotiks!!Nu ja tu par savu neuzmaniibu veelies suudzeet citus tiesaa tad uz priekshu... vienigais par ko tu vari buut neapmiernaata ir tas ka krastaa tev neviens neapjautajaas un nepiedaavaaja paliidziibu, bet taa kaa shii aatrakcija nav tik loti slavena un starptautiska, lai visos diika liikumos izliktu pa glaabshanas laivinjai kura uzmaniis katru kursh neapskatiisies sev apkaart!

P.s. atvainojos par kluudaam! :D