www.sudzibas.lv Ozolciems Tūre Informācija sniegta krievu valodā

Ozolciems tūre - Informācija sniegta krievu valodā

Tikko atgriezos no Ozolciema rīkotā ceļojuma uz Čehiju. Pret pašu brauciena organizāciju pretenziju nav, toties pretenzijas ir par grupas vadītāju, kas sākumā vēl deva info latviski un krieviski apmēram 50/50 bet jau ar nākamo dienu pilnīgi pārgāja uz krievu valodu. Turpmāk būs mācība - iepriekš noskaidrot, kādā valodā tiks sniegta informācija. Otra lieta - pēdējais laiks sākt veidot atsevišķas grupas nepilsoņiem, jo nemitīgais čakars uz robežām dēļ dažiem cilvēkiem, kas nespēj nokārtot pilsonību, kļuva apnicīgs.

M Marija 09.03.2009

Латыши! Ну до какой же степени вы злые и постоянно всем недовольные люди. Во-первых, в Озолциемсе всегда указывают на каком языке будет говорить гид (даже на их сайте это есть) если вы не грамотные или нет толку спросить, то это ваши проблемы. Во-вторых, ну есть как вы выражаетесь "чисто латышские" турфирмы, ну так с ними и катайтесь. И в -третьих, организация и подбор гостиниц у Озолциемса всегда просто супер. Я и вся моя семья и наши друзья и знакомые уже раз 20 ездили с этой фирмой и очень довольны. И ещё, например в Турции, в большей части всех гостиниц персонал общается на русском языке. И все вечерние шоу-программы и развлечения тоже на русском! Ну приезжайте тогда туда и возмущайтесь, почему это с вами, сладкими такими, никто по-латышски не говорит. Вы уже достали всех этим! Вы сами из себя делаете посмешище!

E elita 10.05.2009

Nespēju noturēties malā! Arī es braucu ar Ozolciemu uz Slovēiju. Pilnībā piekrītu visām iepriekš minētajām piezīmēm par šo firmu ( nekompetents, nezinošs gids, sliktas viesnīcas/kempingi utt.), bet mūsu ceļojuma laikā bija vēl viena "jauka" iezīme - šoferīši no Liepājas diezgan regulāri vakaros grupas klātbūtnē iedzēra kādu stiprāku dzērienu, piknikā uz kuģīša naturāli piedzērās (viens no viņiem), bet nākamajā dienā mums bij brauciens pa kalnu serpentīnu - tiešām jutos "pilnīgā" drošībā, uzticot savu dzīvību paģirainam, nervozam šoferim. Tā ka Ozolciems piedāvā izklaides ne tikai divvalodīgajiem, bet arī vispusīgu programmu ekstrēmistiem! Ak jā, arī pats brauciena sākums mums bij policijas konvoja pavadībā Polijā, jo autobuss tā īsti nebij sagatavots šim braucienam un nācās steidzami iegriezties servisā. Esmu diezgan daudz pabraukājusi apkārt, bet pēc šī brauciena biju patiesi priecīga atgriezties dzīva mājās!!!

I ieva 11.05.2009

Izglītotam un vispār jebkuram mūsdienu cilvēkam ir jāzin valodas, jo vairāk, jo labāk!!! Latviešu valoda diemžel nav tik populāra un izplatīta !!! Diemžel latviešiem ar valodam iet grūti, lielāka daļa zin tikai un vienīgi latviešu valodu un par to nav neviens vainīgs!!! Mācāmies citas valodas arī, gan jau noderes musdienas mainīgos apstākļos:)

S Sarmuks 10.12.2018

Nepazīstu nevienu latvieti, kurš runātu tikai vienā valodā. Tu kaut ko jauc.

о Ольга 07.07.2009

Много раз ездила с Ozolciems Tūre и в Париж, и в Чехию, и в Венгрию и очень довольна.На счёт языка вот что скажу рук.группы всегда были латыши, но очень замечательные люди, а вот экскурсии всегда на русском, потому что аккредитованных латышских гидов в европе НЕТ.

V valentina 24.07.2010

tolko vernulic c Germanii, polnii 0, v avtobuce zabila fotik, konecno j vinovata necporu, no gidu voditeli ckazali cto ego tam net, ko necno eta polnoe vranj, tak kak mi exali c predprijtiem, voditeli resili pricvoit ego cebe, obidno, no c eoi firmoi mi bolze vratli poedem, uze kotorii raz pluvalic, polnii otctoi.

B biba 06.01.2011

Хахаха, закомплескованный народ! Знакомый турецкий инструктор по сафари (он сам араб) рассказывал - возил экскурсию латышей в горы, зашел в автобус и начал говорить по-русски, а они морды скривили и давай требовать по-латышски. Он им говорит- нивапрос, я могу вам по-английски, по-немецки, по-турецки, по-арабски или по-русски рассказывать. Бгггг, пришлось бедняжкам мучиться русский вспоминать.

ž Ženija 20.06.2011

Ozolciema tūre ir piesavinājusies šo skaisto nosaukumu un ķer latviešu tūristus, kaut gan nekad neviens latviski nevada grupu .Vieni urlas, ar citām interesēm un prastumu . Vajadzētu tai nomainīt nosaukumu, jo tik latviskotu nosaukumu, vecenai no Sebežas nedrīkstētu izmantot. Es arī uzrāvos uz to ! Visu ceļu uz Holandi braucu klusēdama ...

B Balta_Puma 01.01.2012

Tiem, kas te muld par to ka latvieši valodas negrib mācīties! Mēs dzīvojam Latvijas Republikā. Valsts valoda ir latviešu. Neticiet??? Ieskatieties Satversmē!

Ja es pērku ceļojumu no firmas Latvijā, es sagaidu, ka gids runās LATVIEŠU valodā. Un, ja kāds monolingvālis, kas parsti, tavu brīnumu, runā krievu valodā, kaut ko nesaprot, tad viņam tiek paskaidrots šī īpašā cilvēka valodā.

Un galu galā, jāpieprasa skaļā balsī, sniegt info LATVIEŠU valodā! Pat pārtraucot gidu.
Atceros, ka burvju un triku mākslinieku pasākumā Abraka dabra sākumā viss notika abās valodās, līdz info arvien vairāk tika pārtulkots tikai un vienīgi krievvalodīgo krievu tautības cilvēku valodā. Viens cilvēks skaļā balsī pieprasīja info VALSTS valodā. Un info TIKA sniegta latviešu valodā. NEDRĪKST ļaut kāpt uz galvas!

I irencik 26.09.2013

Провела в августе 2013г. 10 незабываемых дней в Хорватии. Руководитель группы Диана прекрасно говорила на двух языках- латышском и русском. Информация о странах, через которые пролегал наш маршрут, была хорошо преподнесена- исторические факты, традиции, нац.кухня и т.д.
Все запланированные экскурсии были проведены, вместе с тем, была возможность самим решать, в каких экскурсиях участвовать, никакого давления не было ( такое наблюдала, путешествуя с другими туроператорами).
Рекомендую всем, кто собирается посетить прекрасную Хорватию (это просто сказка!) осуществить своё путешествие с турфирмой Ozolciems Tūre.
Irēna

O Otto 12.11.2013

Судя по большей части комментариев, "Озолциемс туре" - как раз хорошая фирма.
То, за что в основном критикуют данную турфирму, является отрицательным фактом только для части туристов.

A a_borisovs 10.05.2014

Германия для детей и взрослых ( 5 д. ). 01/05/2014.
В целом поездка удалась, так как вернулись домой, но 1. поездка не спланированная, (маршрут "сырой", не гид не водители по нему не ездили ) 2. очень много времени в автобусе ( надо было меньше маршрутов - больше времени для развлечения ) 3. так как много заявлено мест для посещения, нигде не успевали.( можно было на мой взгляд не ехать в Бремен, Гамбург а для Серенгети-парк было мало времени ) Поездка получилась очень утомительная, ( очень много времени в автобусе, ездили другими фирмами там поменьше было ) больше так не поедим. Кто поедет в августе делайте выводы.

A a_borisovs 10.05.2014

ГЕРМАНИЯ ДЛЯ ДЕТЕЙ И ВЗРОСЛЫХ 01/05/2014
Поездка "очень сырая", гид и водители не ездили ранее по маршруту, очень много времени в автобусе, ( на мой взгляд лишнее было ехать в Гамбург, Бремен так как там особо времени не было ни на что ) везде бегом, везде опаздывали, ездили другими фирмами у них в автобусе поменьше времени проводишь, больше так не поедим, и через эту фирму тоже. Ожидания не оправдались.