www.sudzibas.lv Ozolciems Tūre Ceļojums uz Čehiju 28.04.18- 02.05.18 vilšanās organizācijā

Ozolciems tūre - Ceļojums uz Čehiju 28.04.18- 02.05.18 vilšanās organizācijā

Labdien,

vēlējos izstāstīt savu diezgan nepatīkamo pieredzi ar šo tūrisma aģentūru. Iegādājos ceļojumu uz Čehiju par akcijas cenu 135eur + ekskursiju paka 48Eur Uz Prāgu, Drēzdeni, Saksijas Šveici. Viss ļoti skaisti izklausījās aprakstos. Protams, saprotu, ka no lēta brauciena nekādu dižu servisu nevar gaidīt, bet tā kā biju jau iepriekš braukusi ceļojumā uz Horvātiju ar citu tūrisma grupu, kur nebija nekādu problēmu ņemot vērā, ka tas arī bija lētais brauciens, nolēmu pamēģināt šoreiz tieši šo tūrisma firmu.

1) garais, bezgalīgais ceļš. Uz čehiju kopumā mēs braucām 23h! Mazliet neadekvāti liels laiks pavadīts ceļā, jo šoferi maldījās pa poliju, likās, ka navigācijas novecojušas vai dodas nezināmu spēku vadīti. Novērojām pat tādas vietas, kur šoferis aizbrauc, apgriežas tuvākajā aplī un brauc pa to pašu ceļu atpakaļ - tātad maldās. Tas bija diezga nepatīkami, jo visi noguruši un čehija nemaz neatrodas tik tālu, lai ceļā pavadītu 23h, protams, tas pats mūs sagaidīja arī mājupceļā. Solītā atgriešanās laika vietā mēs pamatīgi nokavējām. Ceļojuma programmā bija minēts, ka atgriezīsimies 02.05.18 vakarā, gids teica, ka ap 2 naktī, bet beigu beigās atgriezāmies 03.05.18 pl.5.50. Diezgan nepatīkami, ņemot vērā, ka dažiem bija jādodas vēl uz darbu.

2) valoda. Ceļojuma programmā bija minēts, ka gids informāciju pasniegs divās valodās - latviešu un krievu. Sākumā tā arī tik tiešām bija, bet jau otrajā dienā gidam palika acīmredzot vienalga par latviešu braucējiem un informācija tika pasniegta pārsvarā tikai krievu valodā. Tas pats arī apskates objektos - gids atdeva mūs vietējai gidei, kura, protams, visu stāstīja krievu valodā.

3) neorganizācija. Gids pats par sevi bija diezgan neorganizēts, nespēja sakārtot lietas. Piemēram, par brokastīm viesnīcā, nebrīdināja personālu, ka brokastis vajag agrāk, līdz ar to personāls no rīta bija diezgan nepatīkami pārsteigts. Atgriežoties vakarā no ekskursijas viņš tikai mums pateica, lai mēs pasakam tur kādam viesnīcā, ka brokastis vajadzēs agrāk. Kad ieradāmies viesnīcā, tur neviena nebija, kam to pateikt. No otras puses tas ir viņa pienākums nokārtot šādas lietas.

Katrā ziņā ar šo visu vēlējos, lai jūs kārtīgi padomājiet, pirms izvēlaties šo tūrisma firmu, kaut ceļojums bija lēts un pati prāga un drēzdene skaistas, tomēr mazu rūgtumu no ceļojuma atstāj šīs fimas neorganizētība un īpaši garais ceļš turp un atpakaļ.

K

Komentāri (1)

T TeaMachine^^ 10.05.2018

Ехали с этой турфирмой в Венгрию на Рождество, и ничего плохого не могу о них сказать. Хотя бы из-за того, что никогда не берём экскурсии с местным гидом , потому что это обычно хождение кругами по городу, слушая информацию,которую я в любое время могу почитать в Википедии. Кстати о местных гидах - почти везде они русские, и об этом обычно предупреждают. Потому что фиг найдут в другой стране гида-латыша
Про гостиницы - конечно плохо, что гид вас не предупредил про завтрак, но ведь вы могли и сами спросить.
Про дорогу - ну сутки до Чехии это и правда много, мы приезжали (тоже кстати в Прагу и Дрезден ездили, но с другой турфирмой) за 16-17 часов.
В общем так - экскурсия экскурсиями, но свою голову на плечах тоже надо иметь. Потому такие экскурсии организовывают для ленивых людей ,которые сами ничего думать не хотят и надеются только на гида, что он за ручку их будет вести. Но за то дёшево.
Сочувствую, что у вас такой опыт

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes