Ozolciems tūre, Averoja

Esiet uzmanīgi izvēloties ceļojuma organizētāju firmas! Mēs izvēlējāmies frimu Averoja, bet izrādās, ka ceļojumu organizēja firma Ozolciems. Esam ļoti neapmierinati ar gidi Stefāniju, viņas darbs bija ļoti neprofesionāls un nekvalitatīvs. Pārsvarā informācija tika pasniegta krievu valodā, kaut gan Averojā tika apslolīts ka gids bus latviesu valodā.Tā kā krievu valoda nav mūsu dzimtā valoda, iegūtā informācija par apskates objektiem bija nesakaidra. Stastita informacija vairakas reizes nesakrita ar realitati. Piemēram cenas, viņa teica ka uzbrauciens televīzijas tornī Prāgā maksā 50 kronas, bet īstenībā maksāja 150 kronas, kas ir 3 reizes vairāk.Un tā bija vairākās vietās. Prāgā autobuss tika aizvests uz vietu kur var paēst tikai 20 cilvēki no visa autobusa, pārējie gāja uz benzīntanku vai ēda līdzi paņemtās maizītes. Karlovaros netika nodrošināts vietējais gids, viesnīca Polijā bija sliktā stāvoklī - netīrs, nebija sliltais ūdens. Ar gidi nebija iespējams neko normāli sarunāt, uz mums tika bļauts, tādējādi mūsu grupu pazemojot daudzu cilvēku klātbūtnē. Klinšu parka labirintos ekskursija netika pilnībā nodrošināta, tur bija plānots staigāt 2,5 h, bet mūsu ekskursija bija daudz īsāka un mēs tikām vesti pa meža takām un tikai mazu gabaliņu starp pašām klintīm, kas ir pats interesantākais no šīs ekskursijas.Uzskatam, ka ceļojums ir atkarīgs no gida un mums nepaveicās ar gidu, līdz ar to ceļojums arī nebija izdevies. Uzskatam ka Ozolciems nenodrošināja kvalitatīvu pakalpojumu.