Ozolciems

Nekad nebrauciet ekskursijās ar firmu "Ozolciems Tūre", jo var sanākt situācija, ka ierodaties 7.00 no rīta vietā no kurienes attiet autobuss ekskursijā, bet izrādās, ka kopējā sarakstā Jūs neesat iekļauts, jo ar šo autobusu ekskursijā brauc divu firmu klienti un uz vienu vietu pierakstīti divi cilvāki!!! Tā nu Jūs vienkārši no autobusa izliek, pie tam vēl ar bērnu un pietam gide atbild, ka nekā nezin, kur griezties lai nokārtotu šo situāciju! Aizejot uz firmas biroju, kurš it kā strādā no pl.10.00 tur neviena 10.00 nav un ilgi meklējoties pa katalogu un zvanot uz izziņu telefona numuriem izdodas dabūt firmas direktores mājas telefona numuru un viņu sazvanīt! Pl. 12.00 ierodas direktore un visu vainu uzveļ firmas darbiniecei, kuru it kā atlaidīšot no darba, bet tā jau ir viņu firmas iekšējā darīšana!!! Labi vēl, ka naudu par braucienu atgrieza, tikai zaudēt nākās tā vai tā uz samainīto valūtu, kura jāmaina atpakaļ uz latiem, bet jau par citu valūtas kursu!!! Tā ka cieši piedomājiet pirms ielaisties jebkādās darīšanās ar šo firmu!!!

Z zaluks 26.07.2004

Nu nav tik traki. Tiko atgriezos no brauciena ko rīkoja Ozolciema tūre. Vis bij vislabākajā kārtībā. Nekas tads nevienam negadījās.

T Tipa 19.08.2004

Tiešām, Jums vienkārši nav paveicies. Mēs ar manu Māti braucām ekskursijā uz Ungāriju ar "Ozolciems" un jāatzīst, ka maksājot 115Ls par ceļojumu biju sagaidījusi daudz zemāku kvalitāti nekā saņēmu. Brauciens bija lielisks un gide patīkama. Nebija nekādu problēmu.

I Ieva 07.09.2004

Tiešām viņi tā rīkojas, arī mēs tā braucām uz Prāgu, bet es viennozīmiīgi atteicos izkāpt no autobusa, man arī bija līdzi visas kvītis un čeki par darījumu. Bulta tours, Ozolciems un Relaksture ir viens pretigs riebigs kantoris

I Ilze 02.02.2006

Vajag izveleties lidmasinas, tad problemu nebus, tas, ka vienreiz sanacis stulbs brauciens ar kratisanos autobusaa nenozime, ka agentura riebiga, stulba utt. Cik esmu braukusi no sis agenturas man problemu nav bijis.

R Rud?te 07.07.2007

Kats solis m?su dz?v? ir zin?m izaicin?jums. Nupat brauc?m uz Pr?gu. Esam apmierin?ti gan ar vad?t?ju Initu, gan ar ?ofer??iem Edgaru un Agri. Pie?auju domu, ka paveic?s, jo dzird?ti un ar? piedz?voti ir vis?di g?jieni un izlecieni. Lai mums visiem veicas turpm?kajos braucienos!Ar cie?u, Rud?te-

L Laura 25.07.2007

Kopumaa ekskursiija uz Chehiju bija laba. Gide dazhreiz haotiski runaaja, autubusa shoferi peedeejaa briidii strauji bremzeeja, viens cilveeks ar karstu kafiju, straujas bremzeeshnas rezuultaataa lidoja pa salonu. Vieteejaa gide skreeja kaa negudra, bet briivajaa laikaa daudz ko vareeja iepaziit pashi, un laiks bija dudz. taa gide labi orenteejaas, viesniica bija laba...bija laba satiksme ar centru. Bija gan pozitiivais gan negatiivais, bet kopumaa esmu apmierinaata...

J Jana 03.09.2008

Šeit aprakstitais patiešām šokēja, mūs centās gan tikai no pasūtītās vietas izmest..., bet tā kā to nedarījām, gidei nekas ari nesanāca, patiešām šadas un citādas nebūšanas viņiem ir, un pēdējā laikā diemžēl arvien, arvien vairāk...

A ariana 17.09.2008

Nekorekta attieksme pret klientiem, gidu samaina 2 dienas pirms izbraukšanas, grūti sameklēt informāciju, nepatiess ekskursiju plāns, nepaspēj apmeklēt gandrīz nevienu muzeju (Beneluks, 2008.g.maijs), autobuss Neoplāna vietā tāds, ka kauns doties izbraukumā bērnudārzam, vēl neatceros kur, nebija saskaņots, kur īsti ir viesnīca (biroja neizdarība), atpakaļceļš īsts murgs, sazin kāpēc sastrēguma stundā pusdiena jābrauc cauri Varšavai u.tml.Toties pirmais šī paša maršruta autobuss Neoplan, kā līgumā, visu izbrauc ar prieku svilpodams, ar brīnišķīgu gidi.Tādas lietas, diemžēl.Varbūt birojā sēdošās piedomās pie attieksmes un solījumiem.Ariana Vitovska

M Mieriņš41 21.08.2013

Ar "Ozolciems Tūre" tiešām neiesaku ielaisties, līgumā minēta viena summa, bet jau ekskursijas laikā nostāda fakta priekšā, vēl jāpiemaksā tik par to, tik daudz par to, bez iespējas izvēlēties, -nekorekti. Tā kā visu rūpīgi pārdomājiet, pirms izvēlaties šo kompāniju.